fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Personalities: Дмитро Шимків

14/ 05/ 2019
  Дмитро Шимків – державний службовець третього рангу, підприємець, новатор і ТОП-менеджер в сфері інформаційних технологій, екс-заступник голови Адміністрації Президента України, екс-СЕО Microsoft Ukraine. Так про Дмитра пише  Вікіпедія. Але Дмитро має ще один дуже цікавий статус, про який небагато хто знає –  підкорювач Антарктиди! Про унікальний досвід експедиції в Антарктиду, про не менш цікавий досвід роботи людини з бізнесу в Адміністрації Президента, про життя, мотивацію, сім’ю та принципи будемо говорити на Personalities – 21-го травня о 19:00 на локації Creative Quarter Gulliver.  Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представники від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (21 травня 12:00).

Дмитро Шимків – державний службовець третього рангу, підприємець, новатор і ТОП-менеджер в сфері інформаційних технологій, екс-заступник голови Адміністрації Президента України, екс-СЕО Microsoft Ukraine. Так про Дмитра пише  Вікіпедія.

Але Дмитро має ще один дуже цікавий статус, про який небагато хто знає –  підкорювач Антарктиди!

Про унікальний досвід експедиції в Антарктиду, про не менш цікавий досвід роботи людини з бізнесу в Адміністрації Президента, про життя, мотивацію, сім’ю та принципи будемо говорити на Personalities – 21-го травня о 19:00 на локації Creative Quarter Gulliver

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представники від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (21 травня 12:00).

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: