fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Personalities: Дмитро Шимків

  • Дата: 21/05/2019 (ВТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Початок реєстраціїо 18:30
Місце проведення:

БЦ Gulliver, Tower B, Спортивна площа, 1А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Personalities: Дмитро Шимків. Дата: 21 травня2019. Час: 19:00 21:00. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації о 18:30. Місце проведення: БЦ Gulliver, Tower B, Спортивна площа, 1А. Реєстрація закрита! Дмитро Шимків – державний службовець третього рангу, підприємець, новатор і ТОП-менеджер в сфері інформаційних технологій, екс-заступник голови Адміністрації Президента України, екс-СЕО Microsoft Ukraine. Так про Дмитра пише  Вікіпедія. Але Дмитро має ще один дуже цікавий статус, про який небагато хто знає -  підкорювач Антарктиди! Про унікальний досвід експедиції в Антарктиду, про не менш цікавий досвід роботи людини з бізнесу в Адміністрації Президента, про життя, мотивацію, сім’ю та принципи будемо говорити на Personalities – 21-го травня о 19:00 на локації Creative Quarter Gulliver.  Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представники від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (21 травня 12:00).Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044-496-06-01.

Реєстрація закрита!

Дмитро Шимків – державний службовець третього рангу, підприємець, новатор і ТОП-менеджер в сфері інформаційних технологій, екс-заступник голови Адміністрації Президента України, екс-СЕО Microsoft Ukraine. Так про Дмитра пише  Вікіпедія.

Але Дмитро має ще один дуже цікавий статус, про який небагато хто знає –  підкорювач Антарктиди!

Про унікальний досвід експедиції в Антарктиду, про не менш цікавий досвід роботи людини з бізнесу в Адміністрації Президента, про життя, мотивацію, сім’ю та принципи будемо говорити на Personalities – 21-го травня о 19:00 на локації Creative Quarter Gulliver

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представники від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (21 травня 12:00).

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
044-496-06-01

Партнери

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: