fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Перший крок на шляху впровадження в Україні міжнародної номенклатури медичних виробів GMDN

18/ 07/ 2018
  Цей день приніс позитивні новини щодо подальшого розвитку сфери медичних виробів в Україні. Сьогодні, 18 липня 2018 року, в Кабінеті Міністрів України був підписаний тристоронній Меморандум між Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством економічного розвитку та торгівлі України та Агенцією міжнародної номенклатури медичних виробів Global Medical Device Nomenclature щодо впровадження міжнародної номенклатури медичних виробів GMDN та створення єдиного національного класифікатора медичних виробів в Україні. Виконавчий директор Комітету охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації Наталія Сергієнко та Координатор Підкомітету медичних виробів Наталія Мадзігон були раді стати свідками підписання, підтвердивши підтримку такого прогресивного кроку з боку держави. Україна – одна з перших країн на пострадянському просторі, яка впроваджує міжнародну номенклатуру для медичних виробів. Звичайно, це робота не одного дня; впровадження потребує перехідного періоду для майбутніх користувачів нової системи. Поява такого класифікатора в Україні спросить процес заповнення документації, оптимізує можливості участі в електронній системі закупівель Prozorro і значно розширить можливості аналізу ринку медичних виробів. Європейська Бізнес Асоціація вітає крок вперед у сфері медичних виробів і дякує державним органам влади за прогресивний підхід. Ми готові до подальшої співпраці з органами державної влади в контексті якнайшвидшої імплементації GMDN в Україні.

Цей день приніс позитивні новини щодо подальшого розвитку сфери медичних виробів в Україні. Сьогодні, 18 липня 2018 року, в Кабінеті Міністрів України був підписаний тристоронній Меморандум між Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством економічного розвитку та торгівлі України та Агенцією міжнародної номенклатури медичних виробів Global Medical Device Nomenclature щодо впровадження міжнародної номенклатури медичних виробів GMDN та створення єдиного національного класифікатора медичних виробів в Україні.

Виконавчий директор Комітету охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації Наталія Сергієнко та Координатор Підкомітету медичних виробів Наталія Мадзігон були раді стати свідками підписання, підтвердивши підтримку такого прогресивного кроку з боку держави.

Україна – одна з перших країн на пострадянському просторі, яка впроваджує міжнародну номенклатуру для медичних виробів. Звичайно, це робота не одного дня; впровадження потребує перехідного періоду для майбутніх користувачів нової системи. Поява такого класифікатора в Україні спросить процес заповнення документації, оптимізує можливості участі в електронній системі закупівель Prozorro і значно розширить можливості аналізу ринку медичних виробів.

Європейська Бізнес Асоціація вітає крок вперед у сфері медичних виробів і дякує державним органам влади за прогресивний підхід. Ми готові до подальшої співпраці з органами державної влади в контексті якнайшвидшої імплементації GMDN в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: