fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Перше засідання оновленого складу Координаційної Ради Асоціації в Одесі за участі Голів комітетів Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації у 2024 році

19/ 01/ 2024
    18.01.2024 відбулося перше засідання оновленого складу Координаційної Ради Асоціації в Одесі за участі Голів комітетів Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації. Під час зустрічі представники бізнесу та співробітники Південноукраїнського офісу Асоціації активно обговорили стратегічні напрямки діяльності офісу, питання адвокації, клієнтського сервісу, PR-візабільності тощо, підсумувавши досягнення у цих ключових сферах за 2023 рік. На засіданні було приділено значну увагу аналізу впливу лобістських зусиль на підтримку бізнесу в регіоні та національному рівні. Катерина Морозова, керівник ЕВА Одеса висвітлила успішні ініціативи та визначила нові можливості для покращення бізнес-середовища. Плідною частиною засідання була дискусія щодо планів на 2024 рік, включаючи стратегічний розвиток комітетів та хабів. Враховуючи обставини війни в Україні було прийнято рішення вдаватися в розвиток хабів, комітетів, робочих груп для сприяння обміну ідеями, посилення взаємодії з європейськими структурами та пошуку нових рішень для оптимального розподілу ресурсів. Важливо створити атмосферу взаємодії та підтримки, щоб стимулювати ініціативи та ідеї членів. Також раді повідомити, що головою Координаційної ради Асоціації в Одесі було обрано Олександра Лазарєва. Вітаємо пана Олександра із стабільною позицією та впевнені, що з оновленням деяких позицій в Комітетах наша бізнес-спільнота в регіоні отримає додатковий імпульс для розвитку та професійного зростання. Тож продовжуємо спрямовувати спільні зусилля до стабільного розвитку бізнесу в Південному регіоні та укріплення партнерських відносин з громадськістю та владою.
01/

 

18.01.2024 відбулося перше засідання оновленого складу Координаційної Ради Асоціації в Одесі за участі Голів комітетів Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації. Під час зустрічі представники бізнесу та співробітники Південноукраїнського офісу Асоціації активно обговорили стратегічні напрямки діяльності офісу, питання адвокації, клієнтського сервісу, PR-візабільності тощо, підсумувавши досягнення у цих ключових сферах за 2023 рік.

На засіданні було приділено значну увагу аналізу впливу лобістських зусиль на підтримку бізнесу в регіоні та національному рівні. Катерина Морозова, керівник ЕВА Одеса висвітлила успішні ініціативи та визначила нові можливості для покращення бізнес-середовища.

Плідною частиною засідання була дискусія щодо планів на 2024 рік, включаючи стратегічний розвиток комітетів та хабів. Враховуючи обставини війни в Україні було прийнято рішення вдаватися в розвиток хабів, комітетів, робочих груп для сприяння обміну ідеями, посилення взаємодії з європейськими структурами та пошуку нових рішень для оптимального розподілу ресурсів. Важливо створити атмосферу взаємодії та підтримки, щоб стимулювати ініціативи та ідеї членів.

Також раді повідомити, що головою Координаційної ради Асоціації в Одесі було обрано Олександра Лазарєва. Вітаємо пана Олександра із стабільною позицією та впевнені, що з оновленням деяких позицій в Комітетах наша бізнес-спільнота в регіоні отримає додатковий імпульс для розвитку та професійного зростання.

Тож продовжуємо спрямовувати спільні зусилля до стабільного розвитку бізнесу в Південному регіоні та укріплення партнерських відносин з громадськістю та владою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: