fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Перша регіональна Ярмарка Вакансій для Ветеранів війни та осіб з інвалідністю

19/ 04/ 2024
    19.04.2024 у ДНЗ «ЦПТО» ДСЗ відбулася перша регіональна Ярмарка вакансій для Ветеранів війни та осіб з інвалідністю. Захід організований Південноукраїнським офісом Європейської Бізнес Асоціації в партнерстві з ГО «Національна Рада з Охорони Здоров’я та Безпеки», членсьою компанією «Paramedic», Одеським обласним та міським центрами зайнятості, КУ «Одеський обласний центр допомоги ветеранам війни», Агенцією регіонального розвитку Одеської області, Групою компаній «Пространство», Обєднанням організацій роботодавців одеської області та ГО «Асоціація реабілітаційного менеджменту». Подія спрямована на працевлаштування наших шанованих Ветеранів та осіб з інвалідністю, що дозволяє нам ще краще зрозуміти проблеми і потреби, з якими стикаються зазначені категорії осіб, та сприяти висвітленню можливостей і створенню умов для їхнього повноцінного відновлення та інтеграції в суспільстві. Катерина Морозова, керівниця Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, виступила на заході з вітальною промовою, зазначивши, що керівники компаній, де вже працюють Ветерани, характеризують тих, хто постав на захист України, як людей із вираженою громадянською позицією, загостреним почуттям справедливості, прямолінійних, дисциплінованих, відповідальних. Власники та керівники бізнесів називають корисними для цивільної роботи багато навичок, набутих Захисниками під час військової служби, наприклад, уміння працювати в команді, критичне мислення, технічні навички тощо. З боку роботодавців як хороша тенденція зазначається пріоритетність у працевлаштуванні для демобілізованих Ветеранів. Крім того, їм надаються додаткові відпустки, індивідуальні робочі графіки, багато хто з роботодавців адаптує робочі місця під потреби працівників-Ветеранів, проводить їхню перекваліфікацію. Південноукраїнський офіс Асоціації надзвичайно вдячний учасникам-Ветеранам, всім співорганізаторам та членським компаніям, які доєдналися та представили наявні у них вакансії, а саме: HR Agency Key People, Delta Wilmar Ukraine, DTEK, Shell Mobility in Ukraine, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Kernel, MTB Bank, Agenciya Bezpeki Centr, Transinvestservice. Ми впевнені, що ця подія відкрила нові можливості для всіх учасників та відобразиться на професійній інтеграції наших шановоих Ветеранів війни та осіб з інвалідністю. Адже ця Ярмарка Вакансій стала не лише платформою для пошуку нових робочих місць, а й спільним зусиллям задля підтримки та визнання тих, хто зробив важливий внесок у наше суспільство та безпеку!
01/

 

19.04.2024 у ДНЗ «ЦПТО» ДСЗ відбулася перша регіональна Ярмарка вакансій для Ветеранів війни та осіб з інвалідністю. Захід організований Південноукраїнським офісом Європейської Бізнес Асоціації в партнерстві з ГО «Національна Рада з Охорони Здоров’я та Безпеки», членсьою компанією «Paramedic», Одеським обласним та міським центрами зайнятості, КУ «Одеський обласний центр допомоги ветеранам війни», Агенцією регіонального розвитку Одеської області, Групою компаній «Пространство», Об’єднанням організацій роботодавців одеської області та ГО «Асоціація реабілітаційного менеджменту».

Подія спрямована на працевлаштування наших шанованих Ветеранів та осіб з інвалідністю, що дозволяє нам ще краще зрозуміти проблеми і потреби, з якими стикаються зазначені категорії осіб, та сприяти висвітленню можливостей і створенню умов для їхнього повноцінного відновлення та інтеграції в суспільстві.

Катерина Морозова, керівниця Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, виступила на заході з вітальною промовою, зазначивши, що керівники компаній, де вже працюють Ветерани, характеризують тих, хто постав на захист України, як людей із вираженою громадянською позицією, загостреним почуттям справедливості, прямолінійних, дисциплінованих, відповідальних. Власники та керівники бізнесів називають корисними для цивільної роботи багато навичок, набутих Захисниками під час військової служби, наприклад, уміння працювати в команді, критичне мислення, технічні навички тощо. З боку роботодавців як хороша тенденція зазначається пріоритетність у працевлаштуванні для демобілізованих Ветеранів. Крім того, їм надаються додаткові відпустки, індивідуальні робочі графіки, багато хто з роботодавців адаптує робочі місця під потреби працівників-Ветеранів, проводить їхню перекваліфікацію.

Південноукраїнський офіс Асоціації надзвичайно вдячний учасникам-Ветеранам, всім співорганізаторам та членським компаніям, які доєдналися та представили наявні у них вакансії, а саме: HR Agency Key People, Delta Wilmar Ukraine, DTEK, Shell Mobility in Ukraine, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Kernel, MTB Bank, Agenciya Bezpeki Centr, Transinvestservice.

Ми впевнені, що ця подія відкрила нові можливості для всіх учасників та відобразиться на професійній інтеграції наших шановоих Ветеранів війни та осіб з інвалідністю. Адже ця Ярмарка Вакансій стала не лише платформою для пошуку нових робочих місць, а й спільним зусиллям задля підтримки та визнання тих, хто зробив важливий внесок у наше суспільство та безпеку!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: