fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Перевозити речі тепер ще зручніше: SkyUp анонсує послугу пакування ручної поклажі

06/ 04/ 2021
  Авіакомпанія SkyUp завжди прагне зробити переліт комфортнішим, а тому в квітні 2021 року запускає нову послугу: можливість запакувати в пакет або сумку з тканини речі, які не вдалося розмістити в основній ручній поклажі. Наразі послуга буде доступна в Міжнародному аеропорту Бориспіль. Цього року SkyUp збільшив вагу безкоштовної одиниці ручної поклажі з 7 до 9 кг. Однак часто буває так, що пасажири мають додаткові речі, — верхній одяг, зонт, товари duty free тощо – які теж хочуть взяти з собою в салон. У таких випадках пасажири мають можливість: Придбати додаткове місце ручної поклажі або багажу. Запакувати всі свої додаткові речі та одну з оплачених ручних поклаж у спеціальний пакет або більш міцну сумку з тканини, але так, щоб вони відповідали встановленим габаритам 55х40х20 см (пакет та сумка SkyUp мають саме такі розміри). Послуга актуальна для всіх тарифів SkyUp. Нагадаємо, що за умовами тарифу Basic кожен пасажир має право взяти з собою безкоштовно одну одиницю ручної поклажі вагою 9 кг і розміром 55х40х20 см; згідно умов тарифу Standard можна безкоштовно провести 2 одиниці ручної поклажі (9 кг 55х40х20 см + 5 кг 35х20х10 см); а власники квитків за тарифом Flex можуть взяти на борт дві одиниці ручної поклажі вагою 9 кг і розміром 55х40х20 см кожна. Нагадаємо, що з 1 квітня 2021 року змінились умови перевезення товарів, які були придбані в торгових точках duty free. Тепер для безкоштовного перевезення їх також треба буде розміщувати всередині сумки/валізи, або придбати додаткове місце ручної поклажі.

Авіакомпанія SkyUp завжди прагне зробити переліт комфортнішим, а тому в квітні 2021 року запускає нову послугу: можливість запакувати в пакет або сумку з тканини речі, які не вдалося розмістити в основній ручній поклажі. Наразі послуга буде доступна в Міжнародному аеропорту Бориспіль.

Цього року SkyUp збільшив вагу безкоштовної одиниці ручної поклажі з 7 до 9 кг. Однак часто буває так, що пасажири мають додаткові речі, — верхній одяг, зонт, товари duty free тощо – які теж хочуть взяти з собою в салон. У таких випадках пасажири мають можливість:

  • Придбати додаткове місце ручної поклажі або багажу.
  • Запакувати всі свої додаткові речі та одну з оплачених ручних поклаж у спеціальний пакет або більш міцну сумку з тканини, але так, щоб вони відповідали встановленим габаритам 55х40х20 см (пакет та сумка SkyUp мають саме такі розміри).

Послуга актуальна для всіх тарифів SkyUp. Нагадаємо, що за умовами тарифу Basic кожен пасажир має право взяти з собою безкоштовно одну одиницю ручної поклажі вагою 9 кг і розміром 55х40х20 см; згідно умов тарифу Standard можна безкоштовно провести 2 одиниці ручної поклажі (9 кг 55х40х20 см + 5 кг 35х20х10 см); а власники квитків за тарифом Flex можуть взяти на борт дві одиниці ручної поклажі вагою 9 кг і розміром 55х40х20 см кожна.

Нагадаємо, що з 1 квітня 2021 року змінились умови перевезення товарів, які були придбані в торгових точках duty free. Тепер для безкоштовного перевезення їх також треба буде розміщувати всередині сумки/валізи, або придбати додаткове місце ручної поклажі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: