fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Перетин кордону, перебування та праця в Польщі – що потрібно знати?

16/ 03/ 2022
  За даними польської прикордонної служби, близько 1,8 мільйона людей були змушені виїхати з України до Польщі з початку російського вторгнення. Для тих, хто вирішив тимчасово залишитися у Польщі на час війни, може бути корисна інформація, що представлена у цьому довіднику. Він містить відповіді на актуальні питання щодо правил в’їзду, перебування та роботи в Польщі для громадян України та інших країн: Де і як можна перетнути кордон? Які документи потрібно мати з собою при перетині кордону? Чи потрібен номер PESEL та державний профіль у Польщі? Та як їх отримати? Яка різниця між тимчасовим та міжнародним захистом? У якій країні можна користуватися захистом? Що робити, якщо ви в’їхали до Польщі раніше 24 лютого? Коли можна отримати дозвіл на роботу? Як отримати дозвіл на тимчасове проживання для членів сім’ї та близьких? Довідник був підготовлений нашими польськими колегами з фірми Wardyński & Partners. Сподіваємось, що інформація допоможе тим, хто зараз перебуває у Польщі, зорієнтуватися на новому місці та звідси у безпеці підтримувати країну. Водночас ми продовжуємо вірити в перемогу України, після якої всі повернуться додому, щоб відбудувати державу та працювати на її світле майбутнє. Миру нам усім! Читати довідник українською Читати довідник англійською

За даними польської прикордонної служби, близько 1,8 мільйона людей були змушені виїхати з України до Польщі з початку російського вторгнення. Для тих, хто вирішив тимчасово залишитися у Польщі на час війни, може бути корисна інформація, що представлена у цьому довіднику. Він містить відповіді на актуальні питання щодо правил в’їзду, перебування та роботи в Польщі для громадян України та інших країн:

  • Де і як можна перетнути кордон? Які документи потрібно мати з собою при перетині кордону? Чи потрібен номер PESEL та державний профіль у Польщі? Та як їх отримати?
  • Яка різниця між тимчасовим та міжнародним захистом? У якій країні можна користуватися захистом? Що робити, якщо ви в’їхали до Польщі раніше 24 лютого?
  • Коли можна отримати дозвіл на роботу? Як отримати дозвіл на тимчасове проживання для членів сім’ї та близьких?

Довідник був підготовлений нашими польськими колегами з фірми Wardyński & Partners. Сподіваємось, що інформація допоможе тим, хто зараз перебуває у Польщі, зорієнтуватися на новому місці та звідси у безпеці підтримувати країну. Водночас ми продовжуємо вірити в перемогу України, після якої всі повернуться додому, щоб відбудувати державу та працювати на її світле майбутнє. Миру нам усім!

Читати довідник українською

Читати довідник англійською

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: