fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Переосмислення функції фінансових служб майбутнього

13/ 03/ 2021
    Гарантуйте успіх фінансової функції COVID-19 змусив багатьох фінансових лідерів переглянути фінансову операційну модель і задуматися над тим, як «гарантувати успіх» цієї функції. Як трансформація фінансової функції може сприяти подальшому успіху вашого бізнесу на етапі, коли підприємства адаптуються до віддалених умов роботи й мінливих бізнес-моделей? Успішні фінансові лідери мусять переосмислити свій підхід до складових частин їхніх функції, розглядаючи її крізь призму трансформаційних змін і розуміючи необхідність підтримувати партнерів, інвесторів і менеджмент за допомогою нових підходів. Тут ми наводимо огляд можливостей та проблем, з якими сьогодні стикаються фінансові лідери, а також пропонуємо варіанти, які допоможуть ефективно пустити в дію технології та застосувати нові способи роботи для досягнення стратегічних цілей. Виявлення ризиків і можливостей Для того, щоб бізнес успішно розвивався, а також для прийняття зважених стратегічних рішень, у керівництва і фінансових підрозділів має бути доступ до своєчасної, точної та актуальної фінансової та нефінансової інформації. Багато компаній нині прагнуть оптимізувати фінансову й бухгалтерську функції для розвитку та конкурентоспроможності. Особливий наголос робиться на використанні технологій для виявлення й усунення деяких наявних перешкод на шляху до підвищення продуктивності. КОРПОРАТИВНА СТРАТЕГІЯ Інвестиції, злиття й поглинання, стратегія виходу, захист цінностей ФІНАНСУВАННЯ Прогнозування, фінансові рішення, оптимізація грошових коштів і оборотний капітал ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ Управлінський звіт, обовязкова звітність, аутсорсинг, фінансові та бухгалтерські технології КАЗНАЧЕЙСТВО Процеси «від закупівлі до сплати», управління витратами, Форекс, управління грошовими коштами ФІНАНСОВІ ПОКАЗНИКИ Порівняльний аналіз, оптимізація витрат, огляд клієнтів і постачальників, управління кредитним рейтингом ДОТРИМАННЯ ВИМОГ РЕГУЛЮВАЛЬНИХ ОРГАНІВ Дотримання податкового законодавства, відомість заробітної плати, секретаріат компанії БІЗНЕС-ПРОЦЕСИ Засоби й методи контролю, поліпшення бізнес-процесів та інновації, хмарні технології для технік управління «аджайл» СТРУКТУРА ОПОДАТКУВАННЯ Податкова ефективність, міжнародна торгівля, вилучення прибутку, група з дотримання Спираючись на досвід і знання фахівців мережі BDO, ми створили добірку цікавих ідей, статей і брошур, які допоможуть вам переосмислити бізнес. Ми вивчаємо чинники змін, плануємо впровадження інновацій у сферу фінансів і бухгалтерського обліку, даємо рекомендації про те, як краще підготуватися й приступити до вдосконалення бізнес-процесів, і багато іншого. https://youtu.be/hS_3gH-aFHQ ОЗНАЙОМТЕСЯ З ІДЕЯМИ ТА СТАТТЯМИ НИЖЧЕ: Як BDO може допомогти вам Заповніть контактну форму, якщо хочете обговорити будь-яке зі згаданих питань або отримати консультацію про те, як підвищити продуктивність фінансової функції. ЗВЯЗАТИСЯ З BDO

 

Гарантуйте успіх фінансової функції

COVID-19 змусив багатьох фінансових лідерів переглянути фінансову операційну модель і задуматися над тим, як «гарантувати успіх» цієї функції.

Як трансформація фінансової функції може сприяти подальшому успіху вашого бізнесу на етапі, коли підприємства адаптуються до віддалених умов роботи й мінливих бізнес-моделей?

Успішні фінансові лідери мусять переосмислити свій підхід до складових частин їхніх функції, розглядаючи її крізь призму трансформаційних змін і розуміючи необхідність підтримувати партнерів, інвесторів і менеджмент за допомогою нових підходів.

Тут ми наводимо огляд можливостей та проблем, з якими сьогодні стикаються фінансові лідери, а також пропонуємо варіанти, які допоможуть ефективно пустити в дію технології та застосувати нові способи роботи для досягнення стратегічних цілей.

Виявлення ризиків і можливостей

Для того, щоб бізнес успішно розвивався, а також для прийняття зважених стратегічних рішень, у керівництва і фінансових підрозділів має бути доступ до своєчасної, точної та актуальної фінансової та нефінансової інформації.

Багато компаній нині прагнуть оптимізувати фінансову й бухгалтерську функції для розвитку та конкурентоспроможності. Особливий наголос робиться на використанні технологій для виявлення й усунення деяких наявних перешкод на шляху до підвищення продуктивності.

  • КОРПОРАТИВНА СТРАТЕГІЯ

Інвестиції, злиття й поглинання, стратегія виходу, захист цінностей

  • ФІНАНСУВАННЯ

Прогнозування, фінансові рішення, оптимізація грошових коштів і оборотний капітал

  • ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ

Управлінський звіт, обов’язкова звітність, аутсорсинг, фінансові та бухгалтерські технології

  • КАЗНАЧЕЙСТВО

Процеси «від закупівлі до сплати», управління витратами, Форекс, управління грошовими коштами

  • ФІНАНСОВІ ПОКАЗНИКИ

Порівняльний аналіз, оптимізація витрат, огляд клієнтів і постачальників, управління кредитним рейтингом

  • ДОТРИМАННЯ ВИМОГ РЕГУЛЮВАЛЬНИХ ОРГАНІВ

Дотримання податкового законодавства, відомість заробітної плати, секретаріат компанії

  • БІЗНЕС-ПРОЦЕСИ

Засоби й методи контролю, поліпшення бізнес-процесів та інновації, хмарні технології для технік управління «аджайл»

  • СТРУКТУРА ОПОДАТКУВАННЯ

Податкова ефективність, міжнародна торгівля, вилучення прибутку, група з дотримання


Спираючись на досвід і знання фахівців мережі BDO, ми створили добірку цікавих ідей, статей і брошур, які допоможуть вам переосмислити бізнес.

Ми вивчаємо чинники змін, плануємо впровадження інновацій у сферу фінансів і бухгалтерського обліку, даємо рекомендації про те, як краще підготуватися й приступити до вдосконалення бізнес-процесів, і багато іншого.

ОЗНАЙОМТЕСЯ З ІДЕЯМИ ТА СТАТТЯМИ НИЖЧЕ:

Як BDO може допомогти вам

Заповніть контактну форму, якщо хочете обговорити будь-яке зі згаданих питань або отримати консультацію про те, як підвищити продуктивність фінансової функції.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З BDO

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: