fbpx

Переможці акції «30 подарунків за 30 років» отримали цінні подарунки від Кредобанку

18/ 09/ 2020
  Кредобанк підвів підсумки та визначив переможців першого етапу  акції для клієнтів до 30-ліття банку «30 подарунків за 30 років!», серед яких 5 учасників отримали смартфони iPhone 11. Ще 5 переможців отримали смарт-годинники Apple Watch 5 series, а ще 5 - навушники  Apple AirPods. Зокрема, смартфони IPhone 11 отримали: Микола Бабірад Віталій Петецький Віктор Волохов Сергій Ткачук Кирило Калинюк Смарт-годинник Apple Watch15 series отримали: Ганна Досенко Віталій Карпюк Богдан Кісіль Ірина Ознамець Олексій Гринюк Навушники Apple Airpods отримали: Андрій Пукаляк Андрій Кушнір Юрій Філатов Марія Грещишин Уляна Шишка Акція «30 подарунків за 30 років!» тривала у два етапи – з 15 липня до 15 серпня 2020 року  та з  16 серпня до 15 вересня 2020 року.  Згідно з її умовами, учасником міг стати будь який клієнт банку, який протягом відповідного етапу періоду акції або кожного етапу Періоду Акції здійснив щонайменше 5 оплат карткою будь-яких товарів чи послуг у торговельно-сервісних мережах або в мережі Інтернет будь-яким способом, в тому числі оплати карткою, оцифрованою у NFC-гаманцях. Довідка: АТ «КРЕДОБАНК» заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, найстійкіший з 48 банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (листопад 2018 р.). «КРЕДОБАНК» пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг». Прес-служба АТ «Кредобанк»

Кредобанк підвів підсумки та визначив переможців першого етапу  акції для клієнтів до 30-ліття банку «30 подарунків за 30 років!», серед яких 5 учасників отримали смартфони iPhone 11. Ще 5 переможців отримали смарт-годинники Apple Watch 5 series, а ще 5 – навушники  Apple AirPods.

Зокрема, смартфони IPhone 11 отримали:

 • Микола Бабірад
 • Віталій Петецький
 • Віктор Волохов
 • Сергій Ткачук
 • Кирило Калинюк

Смарт-годинник Apple Watch15 series отримали:

 • Ганна Досенко
 • Віталій Карпюк
 • Богдан Кісіль
 • Ірина Ознамець
 • Олексій Гринюк

Навушники Apple Airpods отримали:

 • Андрій Пукаляк
 • Андрій Кушнір
 • Юрій Філатов
 • Марія Грещишин
 • Уляна Шишка

Акція «30 подарунків за 30 років!» тривала у два етапи – з 15 липня до 15 серпня 2020 року  та з  16 серпня до 15 вересня 2020 року.  Згідно з її умовами, учасником міг стати будь який клієнт банку, який протягом відповідного етапу періоду акції або кожного етапу Періоду Акції здійснив щонайменше 5 оплат карткою будь-яких товарів чи послуг у торговельно-сервісних мережах або в мережі Інтернет будь-яким способом, в тому числі оплати карткою, оцифрованою у NFC-гаманцях.

Довідка:

АТ «КРЕДОБАНК» заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, найстійкіший з 48 банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (листопад 2018 р.).

«КРЕДОБАНК» пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Прес-служба АТ «Кредобанк»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: