fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Перелік критичного імпорту товарів та відповідні валютні обмеження нарешті скасовано

07/ 07/ 2022
  Європейська Бізнес Асоціація неодноразово зверталась з проханнями до органів державно влади щодо необхідності скасування Переліку критичного імпорту та зняття обмежень щодо розрахунків у валюті. Адже це є однією з важливих передумов для того, щоб бізнес міг продовжувати свою діяльність, в тому числі, сплачувати податки до державного бюджету, платити заробітні плати співробітникам та відновлювати економіку нашої держави. Сьогодні, 7 липня, Урядом було підтримано відповідний проект постанови, яким скасовані валютні обмеження для розрахунків за будь-які товари. Відповідно, скасовано і Перелік критичного імпорту товарів. Асоціація, безумовно, вітає це рішення та дякує Кабміну, що голос бізнесу було врешті почуто! Очікуємо на офіційне опублікування та одночасне набрання чинності відповідною постановою Уряду. Водночас, дане обмеження не скасовано в повній мірі щодо розрахунків за послуги. Проте бізнес сподівається, що, зрештою, і це буде зроблено - аби компанії могли вільно вести свою зовнішньо-економічну діяльність.  

Європейська Бізнес Асоціація неодноразово зверталась з проханнями до органів державно влади щодо необхідності скасування Переліку критичного імпорту та зняття обмежень щодо розрахунків у валюті. Адже це є однією з важливих передумов для того, щоб бізнес міг продовжувати свою діяльність, в тому числі, сплачувати податки до державного бюджету, платити заробітні плати співробітникам та відновлювати економіку нашої держави.

Сьогодні, 7 липня, Урядом було підтримано відповідний проект постанови, яким скасовані валютні обмеження для розрахунків за будь-які товари. Відповідно, скасовано і Перелік критичного імпорту товарів. Асоціація, безумовно, вітає це рішення та дякує Кабміну, що голос бізнесу було врешті почуто! Очікуємо на офіційне опублікування та одночасне набрання чинності відповідною постановою Уряду.

Водночас, дане обмеження не скасовано в повній мірі щодо розрахунків за послуги. Проте бізнес сподівається, що, зрештою, і це буде зроблено – аби компанії могли вільно вести свою зовнішньо-економічну діяльність.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: