fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Законопроєкт №7418 підписаний Президентом

30/ 06/ 2022
  30 червня Президент України підписав ухвалений Верховною Радою законопроєкт №7418, яким повертається мито та ПДВ на імпортні товари. Закон набуде чинності 1 липня. Європейська Бізнес Асоціація вітає підписання законопроєкту №7418, оскільки він є фактичною передумовою для відміни валютних обмежень та переліку критичного імпорту. Бізнес очікує на скасування цього переліку та зняття обмежень щодо розрахунків у валюті, аби компанії могли продовжувати свою діяльність, отримувати доходи, з яких потім сплачувати податки, зарплати та інші зобов’язання. Нацбанк погоджується послабити валютні обмеження за умови, що буде джерело надходжень для фінансування держбюджету – і таким джерелом має стати саме повернення імпортних мит та ПДВ (скасування тимчасових пільг). Відповідальний бізнес не заперечує проти повернення мит, бо така система існувала і до повномасштабної війни, тобто фактично це повернення до нормального економічного балансу. При цьому бізнес категорично проти запровадження додаткових мит, як це раніше пропонував НБУ. Отже, Асоціація вітає цей крок та з нетерпінням чекає на подальше послаблення валютних обмежень та скасування переліку критичного імпорту.

30 червня Президент України підписав ухвалений Верховною Радою законопроєкт №7418, яким повертається мито та ПДВ на імпортні товари. Закон набуде чинності 1 липня.

Європейська Бізнес Асоціація вітає підписання законопроєкту №7418, оскільки він є фактичною передумовою для відміни валютних обмежень та переліку критичного імпорту. Бізнес очікує на скасування цього переліку та зняття обмежень щодо розрахунків у валюті, аби компанії могли продовжувати свою діяльність, отримувати доходи, з яких потім сплачувати податки, зарплати та інші зобов’язання.

Нацбанк погоджується послабити валютні обмеження за умови, що буде джерело надходжень для фінансування держбюджету – і таким джерелом має стати саме повернення імпортних мит та ПДВ (скасування тимчасових пільг). Відповідальний бізнес не заперечує проти повернення мит, бо така система існувала і до повномасштабної війни, тобто фактично це повернення до нормального економічного балансу. При цьому бізнес категорично проти запровадження додаткових мит, як це раніше пропонував НБУ.

Отже, Асоціація вітає цей крок та з нетерпінням чекає на подальше послаблення валютних обмежень та скасування переліку критичного імпорту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: