fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Pechersk School International (PSI Kyiv) урочисто відкрила київський кампус!

12/ 09/ 2023
  https://www.youtube.com/watch?v=P-3Xnzhva6s Pechersk School International (PSI Kyiv) урочисто відкрила київський кампус! Після успішного відкриття минулого тижня ми всі розділяємо радість від того, що досягли цієї мети разом, як одна спільнота. Бачити усміхнені обличчя наших учнів (-иць) та батьків, а також захоплення нашого викладацького складу в перші дні було справжнім подарунком. - Трей Холланд, директор школи. Школа гостинно прийняла учнів зі Сполучених Штатів Америки, Італії, Великої Британії, Ізраїлю та України. У 2023-2024 навчальному році PSI Kyiv надає пріоритет соціально-емоційним аспектам навчання, водночас забезпечуючи найкращий освітній досвід для студентів у Києві: 60% викладацького складу - це викладачі з іноземних країн. PSI продовжує залучати виняткових співробітників та викладачів, які прагнуть служити суспільству з почуттям патріотизму та глибокої відданості своїй справі. Рада директорів PSI переглянула правила вступу для українців, щоб стати більш відкритою в часи підвищеного інтересу до міжнародної освіти. PSI добре підготовлена до надзвичайних ситуацій. Бомбосховища повністю обладнані і відтворюють простір навчальних класів. Навесні 2023 року PSI отримала поновлений статус акредитації від Асоціації шкіл та коледжів Нової Англії (NEASC) та Міжнародного бакалаврату (IB). Джеффрі Бредлі, директор NEASC, зазначив, що ... спільнота досягла успіху, незважаючи на COVID-19 та війну, з усіма повязаними з нею потрясіннями та викликами. Це слугує натхненням для всіх у світовій освітній спільноті. Добробут лежить в основі всього, що робить школа. PSI пропонує консультаційні послуги та надає соціальну, емоційну та психічну підтримку своїм учням та батькам. PSI прагне підтримувати єдність школи та її спільноти. Почуття єднання та спорідненості сягає кожного аспекту життя організації. Pechersk School International впевнена, що відкриття школи в Києві закладає міцний фундамент на наступний рік. Сприяння доступу до міжнародної освіти найвищої якості є ключовим компонентом відновлення України як для іноземних, так і для українських родин. Шлях пізнання, зростання та згуртування розпочався! PSI активно приймає заявки від родин на вступ на поточний навчальний рік. Слідкуйте за Печерською міжнародною школою на сторінках її соціальних мереж: Facebook; Instagram; Twitter; LinkedIn; YouTube.

Pechersk School International (PSI Kyiv) урочисто відкрила київський кампус!

“Після успішного відкриття минулого тижня ми всі розділяємо радість від того, що досягли цієї мети разом, як одна спільнота. Бачити усміхнені обличчя наших учнів (-иць) та батьків, а також захоплення нашого викладацького складу в перші дні було справжнім подарунком”.Трей Холланд, директор школи.

Школа гостинно прийняла учнів зі Сполучених Штатів Америки, Італії, Великої Британії, Ізраїлю та України. У 2023-2024 навчальному році PSI Kyiv надає пріоритет соціально-емоційним аспектам навчання, водночас забезпечуючи найкращий освітній досвід для студентів у Києві:

  • 60% викладацького складу – це викладачі з іноземних країн. PSI продовжує залучати виняткових співробітників та викладачів, які прагнуть служити суспільству з почуттям патріотизму та глибокої відданості своїй справі.
  • Рада директорів PSI переглянула правила вступу для українців, щоб стати більш відкритою в часи підвищеного інтересу до міжнародної освіти.
  • PSI добре підготовлена до надзвичайних ситуацій. Бомбосховища повністю обладнані і відтворюють простір навчальних класів.
  • Навесні 2023 року PSI отримала поновлений статус акредитації від Асоціації шкіл та коледжів Нової Англії (NEASC) та Міжнародного бакалаврату (IB). Джеффрі Бредлі, директор NEASC, зазначив, що “… спільнота досягла успіху, незважаючи на COVID-19 та війну, з усіма пов’язаними з нею потрясіннями та викликами. Це слугує натхненням для всіх у світовій освітній спільноті”.
  • Добробут лежить в основі всього, що робить школа. PSI пропонує консультаційні послуги та надає соціальну, емоційну та психічну підтримку своїм учням та батькам.
  • PSI прагне підтримувати єдність школи та її спільноти. Почуття єднання та спорідненості сягає кожного аспекту життя організації.

Pechersk School International впевнена, що відкриття школи в Києві закладає міцний фундамент на наступний рік. Сприяння доступу до міжнародної освіти найвищої якості є ключовим компонентом відновлення України як для іноземних, так і для українських родин.

Шлях пізнання, зростання та згуртування розпочався!

PSI активно приймає заявки від родин на вступ на поточний навчальний рік. Слідкуйте за Печерською міжнародною школою на сторінках її соціальних мереж:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: