fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Печерська міжнародна школа (PSI Kyiv)

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Pechersk School International (PSI Kyiv) – приватна неприбуткова міжнародна школа, яка була заснована в Києві в 1995 році.

PSI є першою і єдиною школою в Україні, яка має право викладати три програми Міжнародного бакалаврату ® (IB): програма Початкової школи (Primary Years Programme), програма Середньої школи (Middle Years Programme) та дипломна програма Старшої школи (Diploma Programme). Крім того, PSI пропонує додаткову загальноосвітню програму форми навчання екстерн, схвалену Міністерством освіти і науки України.

PSI Київ пишається престижним статусом Всесвітньої школи IB (IB World School), який вона має вже понад 20 років. Нещодавно Печерська міжнародна школа отримала поновлений статус акредитації від Асоціації шкіл та коледжів Нової Англії (NEASC)

Печерська міжнародна школа вірить у перемогу України та її потужному відновленню після завершення війни. Важливою частиною цього відновлення є доступ до міжнародної освіти.

PSI – це більше, ніж просто школа, це місце, де тобі добре.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: