fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

PayForce резидент Дія.City

15/ 03/ 2024
  Українська компанія PayForce з 2015 року є розробником комплексних фінтех-рішень з забезпеченням повного циклу розробки, підтримки, токенізації та надання трансакційнійних сервісів для банківського сектора та ритейлу. З початку повномасштабного вторгнення компанія не припинила своєї діяльності, а навпаки, вживає рішучих заходів для збереження і розвитку своєї діяльності, що дозволяє їй не тільки зберегти робочі місця, а й збільшувати кількість персоналу. Крім того, компанія плідно співпрацює із благодійним фондом Front-U, забезпечуючи технологічну перевагу ЗСУ. Раді повідомити, що компанія Пейфорс отримала статус резидента Дія.Сіті - визнаного центру інновацій та технологічного розвитку. Цей статус відкриває можливості для розширення технологічних, інноваційних проектів та партнерств у сфері фінансів.

Українська компанія PayForce з 2015 року є розробником комплексних фінтех-рішень з забезпеченням повного циклу розробки, підтримки, токенізації та надання трансакційнійних сервісів для банківського сектора та ритейлу.

З початку повномасштабного вторгнення компанія не припинила своєї діяльності, а навпаки, вживає рішучих заходів для збереження і розвитку своєї діяльності, що дозволяє їй не тільки зберегти робочі місця, а й збільшувати кількість персоналу.

Крім того, компанія плідно співпрацює із благодійним фондом Front-U, забезпечуючи технологічну перевагу ЗСУ.

Раді повідомити, що компанія Пейфорс отримала статус резидента Дія.Сіті – визнаного центру інновацій та технологічного розвитку. Цей статус відкриває можливості для розширення технологічних, інноваційних проектів та партнерств у сфері фінансів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: