fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Пейфорс

Payforce – група компаній яка є розробником комплексних фінтех-рішень з забезпеченням повного циклу розробки, підтримки, токенізації та надання трансакційнійних сервісів майже 9 років.

Основна експертиза компанії: онлайн банкінг, безконтактні платежі, в т.ч. Google Pay, Apple Pay, Mi Pay, Swatch Pay, etc., а також процесинг електронних грошей, онлайн-бугалтерія, retail wallet та платформа p2p переказів.

Компанія має офіційний статус партнерів IBM, Visa Requestor/Token Service Provider та Mastercard, а також сертифікацію PCI/DSS 1st level.

У 2019 році компанія ПейФорс стала переможцем Global Banking & Finance Awards®️ та Global Business Outlook у номінації «Найкращий розробник мобільного банкінгу в Україні».

Серед клієнтів PayForce є Кредо банк, Банк Інвестицій та Заощаджень, Агропросперіс Банк, Індустріал банк, Міжнародний інвестиційний банк, Комерційний Індустріальний Банк, КОМІНБАНК, Amic Energy тощо.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: