fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Партнери КМ Партнери відзначені у рейтингу «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України – 2021»

08/ 07/ 2022
  Всеукраїнське дослідження «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України – 2021» опублікувало результати, за якими КМ Партнери в черговий раз підтвердила свій авторитет та високий професіоналізм у наданні юридичних послуг. До списку ТОП-100 кращих юристів України, який формувався на основі опитування корпоративних юристів, вже вкотре ввійшли старший партнер КМ Партнери Олександр Мінін та партнер Олександр Шемяткін. У рейтингу юристів-лідерів практик у сфері податкового права відзначені старший партнер Олександр Мінін і партнери Олександр Шемяткін та Іван Шинкаренко. «Вибір клієнта. ТОП-100 юристів України» – щорічне національне рейтингове дослідження, започатковане редакцією «Юридичної Газети» ще у 2006 році. Рейтинг позиціонує себе як довідник для українського бізнесу, сформований самими представниками бізнесу, головна мета якого допомогти юристам та їх клієнтам знайти один одного. Вдячні клієнтам і колегам за довіру та визнання результатів нашої роботи!

Всеукраїнське дослідження «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України – 2021» опублікувало результати, за якими КМ Партнери в черговий раз підтвердила свій авторитет та високий професіоналізм у наданні юридичних послуг.

До списку ТОП-100 кращих юристів України, який формувався на основі опитування корпоративних юристів, вже вкотре ввійшли старший партнер КМ Партнери Олександр Мінін та партнер Олександр Шемяткін.

У рейтингу юристів-лідерів практик у сфері податкового права відзначені старший партнер Олександр Мінін і партнери Олександр Шемяткін та Іван Шинкаренко.

«Вибір клієнта. ТОП-100 юристів України» – щорічне національне рейтингове дослідження, започатковане редакцією «Юридичної Газети» ще у 2006 році. Рейтинг позиціонує себе як довідник для українського бізнесу, сформований самими представниками бізнесу, головна мета якого допомогти юристам та їх клієнтам знайти один одного.

Вдячні клієнтам і колегам за довіру та визнання результатів нашої роботи!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: