fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Партнера Зоряну Созанську-Матвійчук допущено до практики в Англії та Уельсі

14/ 06/ 2019
  Redcliffe Partners з радістю повідомляє, що Зоряну Созанську-Матвійчук, партнера та керівника практики M&A Redcliffe Partners, було допущено до практики солісітора у Верховних судах Англії та Уельсу. Зоряна стала одним із небагатьох практикуючих українських юристів, що успішно склали іспит за схемою Qualified Lawyers Transfer Scheme (QLTS). Ці іспити поєднують проведення письмових та практичних оцінювань, під час яких кандидати пишуть тести за основними напрямами та поняттями права, у тому числі господарським, податковим, договірним, цивільним та кримінально-процесуальним, майновим правом, правом справедливості та довірчої власності. Із урахуванням пріоритетності англійського права стосовно угод M&A та інших транзакцій в Україні та світі, ми вважаємо допущення Зоряни до практики суттєвою конкурентною перевагою. Оскільки тепер у команді Redcliffe є кваліфікований експерт з питань двох правових систем, ми можемо запропонувати нашим клієнтам більше переваг, заощадивши при цьому їхні витрати. Допуск Зоряни до практики підкріплений її багаторічним досвідом роботи з угодами, укладеними за англійським правом, в Україні, Австралії та Англії. Її допуск до практики доповнив міжнародний досвід Redcliffe, який вже включає американське та європейське право. “Команда Redcliffe вітає Зоряну з її допуском до практики і пишається її досягненнями. Ми цінуємо її професійну відданість і радіємо її неймовірному професійному росту за останні роки. Саме тому вона нещодавно отримала підвищення і стала партнером. Досвід та допуск Зоряни до практики у Верховних судах Англії та Уельсу посилить практику M&A в компанії, забезпечивши додаткову прихильність серед клієнтів.” – коментує Олексій Сошенко, керуючий партнер Redcliffe Partners.

Redcliffe Partners з радістю повідомляє, що Зоряну Созанську-Матвійчук, партнера та керівника практики M&A Redcliffe Partners, було допущено до практики солісітора у Верховних судах Англії та Уельсу. Зоряна стала одним із небагатьох практикуючих українських юристів, що успішно склали іспит за схемою Qualified Lawyers Transfer Scheme (QLTS). Ці іспити поєднують проведення письмових та практичних оцінювань, під час яких кандидати пишуть тести за основними напрямами та поняттями права, у тому числі господарським, податковим, договірним, цивільним та кримінально-процесуальним, майновим правом, правом справедливості та довірчої власності.

Із урахуванням пріоритетності англійського права стосовно угод M&A та інших транзакцій в Україні та світі, ми вважаємо допущення Зоряни до практики суттєвою конкурентною перевагою. Оскільки тепер у команді Redcliffe є кваліфікований експерт з питань двох правових систем, ми можемо запропонувати нашим клієнтам більше переваг, заощадивши при цьому їхні витрати. Допуск Зоряни до практики підкріплений її багаторічним досвідом роботи з угодами, укладеними за англійським правом, в Україні, Австралії та Англії. Її допуск до практики доповнив міжнародний досвід Redcliffe, який вже включає американське та європейське право.

“Команда Redcliffe вітає Зоряну з її допуском до практики і пишається її досягненнями. Ми цінуємо її професійну відданість і радіємо її неймовірному професійному росту за останні роки. Саме тому вона нещодавно отримала підвищення і стала партнером. Досвід та допуск Зоряни до практики у Верховних судах Англії та Уельсу посилить практику M&A в компанії, забезпечивши додаткову прихильність серед клієнтів.” – коментує Олексій Сошенко, керуючий партнер Redcliffe Partners.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: