fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Партнер юридичної фірми «Антіка» Олександр Буртовий виступив на X Міжнародному форумі «Дні українського бізнесу в Польщі»

29/ 05/ 2019
  16 травня у Варшаві відбувся Х Міжнародний форум «Дні українського бізнесу в Польщі». Захід проходив у Міністерстві інвестицій та розвитку Республіки Польща. В рамках форуму відбулося кілька панельних дискусій. Олександр Буртовий взяв участь в панелі,  присвяченій питанням альтернативної енергетики. Він розповів про законодавчу базу енергоринку України, останні зміни в законодавстві в зв‘язку з прийняттям Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов для виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії» та їх вплив на діяльність суб‘єктів ринку електроенергетики. За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, до керівника департаменту маркетингу юридичної фірми «Антіка» Тетяни Калашнюк Тел.: 050 392 23 69 Е-мейл: tkalashnyuk@antikalaw.com.ua *** Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-30 провідних юридичних компаній України*. Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 20-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу. Спеціалісти фірми «Антіка» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво та нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза. Найбільші клієнти фірми: АВТ Баварія, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», ТОВ «МФ Телеком», НАК «Надра України», ПАТ «Насосенергомаш», Хенкель Україна, Хенкель Баутехнік (Україна), ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПАТ «Укрнафта», ФК «Дніпро», ПАТ «Енергобанк», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Ghelamco, Heitman International, Imperial Tobacco, International Resources Group (проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»), Lantmannen Axa, Shell Retail Ukraine. ЮФ «Антіка» також консультує Світовий Банк, ЄБРР, TACIS, UNDP, KfW, NEFCO з питань реалізації в Україні інфраструктурних, енергозберігаючих та інших проектів. *рейтинги: «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»); «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета»); The Legal 500, Ukrainian Law Firms та ін.

16 травня у Варшаві відбувся Х Міжнародний форум «Дні українського бізнесу в Польщі». Захід проходив у Міністерстві інвестицій та розвитку Республіки Польща.

В рамках форуму відбулося кілька панельних дискусій. Олександр Буртовий взяв участь в панелі,  присвяченій питанням альтернативної енергетики. Він розповів про законодавчу базу енергоринку України, останні зміни в законодавстві в зв‘язку з прийняттям Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов для виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії» та їх вплив на діяльність суб‘єктів ринку електроенергетики.

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, до керівника департаменту маркетингу юридичної фірми «Антіка» Тетяни Калашнюк

Тел.: 050 392 23 69

Е-мейл: tkalashnyuk@antikalaw.com.ua

***

Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-30 провідних юридичних компаній України*.

Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 20-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу.

Спеціалісти фірми «Антіка» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво та нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза.

Найбільші клієнти фірми: АВТ Баварія, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», ТОВ «МФ Телеком», НАК «Надра України», ПАТ «Насосенергомаш», Хенкель Україна, Хенкель Баутехнік (Україна), ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПАТ «Укрнафта», ФК «Дніпро», ПАТ «Енергобанк», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Ghelamco, Heitman International, Imperial Tobacco, International Resources Group (проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»), Lantmannen Axa, Shell Retail Ukraine.

ЮФ «Антіка» також консультує Світовий Банк, ЄБРР, TACIS, UNDP, KfW, NEFCO з питань реалізації в Україні інфраструктурних, енергозберігаючих та інших проектів.

*рейтинги: «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»); «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета»); The Legal 500, Ukrainian Law Firms та ін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: