fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Партнер Baker McKenzie Ліна Немченко визнана “Юристом року в галузі нерухомості” від Euromoney Women in Business Law Europe Awards 2021

29/ 06/ 2021
  Київ, Україна, 29 червня 2021 року — Партнер київського офісу Baker McKenzie Ліна Немченко отримала нагороду як кращий юрист в галузі нерухомості від Euromoney Women in Business LawEurope Awards 2021 під час офіційної церемонії нагородження 24 червня 2021 року. Цією нагородою Ліна була відзначена вже вдруге за свою професійну карєру та наразі залишається єдиною українською юристкою серед переможців Women in Business Law Europe Awards. Після церемонії нагородження, Ліна відзначила: Для мене, як української юристки, є честю ще раз бути визнаною європейською спільнотою кращою в своїй професійній галузі. Я щиро сподіваюсь на те, що все більше українських юристок отримуватимуть визнання своїх професійних досягнень на європейському рівні. Премія The Women in Business Law Europe Awards відображає визначні досягнення провідних європейських жінок-юристів та найбільш прогресивних юридичних фірм у впровадженні принципів гендерної політики, захисті інтересів та підтримці професійного розвитку жінок в юридичній професії. Про премію Women in Business Law Europe Awards   Премія Women in Business Law Europe Awards нагороджує провідних юристок за їхній внесок у практику права та фірмам за впровадження ними найбільш прогресивних ініціатив із підтримки рівних можливостей та інклюзивності в усіх країнах континенту. Про Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

Київ, Україна, 29 червня 2021 року — Партнер київського офісу Baker McKenzie Ліна Немченко отримала нагороду як кращий юрист в галузі нерухомості від Euromoney Women in Business LawEurope Awards 2021 під час офіційної церемонії нагородження 24 червня 2021 року. Цією нагородою Ліна була відзначена вже вдруге за свою професійну кар’єру та наразі залишається єдиною українською юристкою серед переможців Women in Business Law Europe Awards.

Після церемонії нагородження, Ліна відзначила: “Для мене, як української юристки, є честю ще раз бути визнаною європейською спільнотою кращою в своїй професійній галузі. Я щиро сподіваюсь на те, що все більше українських юристок отримуватимуть визнання своїх професійних досягнень на європейському рівні.”

Премія The Women in Business Law Europe Awards відображає визначні досягнення провідних європейських жінок-юристів та найбільш прогресивних юридичних фірм у впровадженні принципів гендерної політики, захисті інтересів та підтримці професійного розвитку жінок в юридичній професії.


Про премію Women in Business Law Europe Awards
 
Премія Women in Business Law Europe Awards нагороджує провідних юристок за їхній внесок у практику права та фірмам за впровадження ними найбільш прогресивних ініціатив із підтримки рівних можливостей та інклюзивності в усіх країнах континенту.

Про Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000  наших працівників розуміти специфіку країни та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда пліч-о-пліч з надійними колегами і друзями, зміцнюючи впевненість наших клієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: