fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Партнер «Антіки» Олександр Буртовий викладатиме на Сертифікаційному курсі з девелопменту нерухомості

24/ 01/ 2019
  Партнер юридичної фірми «Антіка» Олександр Буртовий викладатиме правові основи девелопменту нерухомості в рамках Сертифікаційного курсу, організованого бізнес-школою «Міжнародний інститут бізнесу» та освітньою платформою CP School. Освітній курс триватиме п`ять місяців – з лютого по червень 2019 року. На своїх лекціях Олександр Буртовий розповість учасникам програми про особливості нормативно-правового регулювання земельних, містобудівних та інших аспектів девелопменту в Україні. «Для юридичної фірми «Антіка» підтримка та участь в освітніх проектах є одним із важливих напрямків діяльності. Ми із задоволенням ділимося знаннями та досвідом з представниками бізнесу, сподіваючись, що це не тільки підніме рівень правових знань слухачів законодавства, але й надасть їм можливості уникнути різноманітних «пасток» під час планування та реалізації проектів будівництва нерухомості», - зазначив партнер ЮФ «Антіка» Олександр Буртовий. Сертифікаційний курс з девелопменту нерухомості – єдина в Україні комплексна програма для підготовки спеціалістів в галузі нерухомості. Вона складається з п`яти модулів. Запрошеними викладачами курсу стануть топ-менеджери вітчизняного ринку нерухомості, практики з багаторічним досвідом роботи в сфері девелопменту, консалтингу, управління, юриспруденції, маркетингу. За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, до керівника департаменту маркетингу юридичної фірми «Антіка» Тетяни Калашнюк за тел.: 050 392 23 69, або пишіть на е-мейл: tkalashnyuk@antikalaw.com.ua *** Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-30 провідних юридичних компаній України*. Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 20-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу. Спеціалісти фірми «Антіка» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво та нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза. Найбільші клієнти фірми: АВТ Баварія, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», ТОВ «МФ Телеком», НАК «Надра України», ПАТ «Насосенергомаш», Хенкель Україна, Хенкель Баутехнік (Україна), ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПАТ «Укрнафта», ФК «Дніпро», ПАТ «Енергобанк», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Ghelamco, Heitman International, Imperial Tobacco, International Resources Group (проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»), Lantmannen Axa, Shell Retail Ukraine. ЮФ «Антіка» також консультує Світовий Банк, ЄБРР, TACIS, UNDP, KfW, NEFCO з питань реалізації в Україні інфраструктурних, енергозберігаючих та інших проектів. * рейтинги: «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»);  «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета»); The Legal 500, Ukrainian Law Firms та ін.

Партнер юридичної фірми «Антіка» Олександр Буртовий викладатиме правові основи девелопменту нерухомості в рамках Сертифікаційного курсу, організованого бізнес-школою «Міжнародний інститут бізнесу» та освітньою платформою CP School.

Освітній курс триватиме п`ять місяців – з лютого по червень 2019 року. На своїх лекціях Олександр Буртовий розповість учасникам програми про особливості нормативно-правового регулювання земельних, містобудівних та інших аспектів девелопменту в Україні.

«Для юридичної фірми «Антіка» підтримка та участь в освітніх проектах є одним із важливих напрямків діяльності. Ми із задоволенням ділимося знаннями та досвідом з представниками бізнесу, сподіваючись, що це не тільки підніме рівень правових знань слухачів законодавства, але й надасть їм можливості уникнути різноманітних «пасток» під час планування та реалізації проектів будівництва нерухомості», – зазначив партнер ЮФ «Антіка» Олександр Буртовий.

Сертифікаційний курс з девелопменту нерухомості – єдина в Україні комплексна програма для підготовки спеціалістів в галузі нерухомості. Вона складається з п`яти модулів. Запрошеними викладачами курсу стануть топ-менеджери вітчизняного ринку нерухомості, практики з багаторічним досвідом роботи в сфері девелопменту, консалтингу, управління, юриспруденції, маркетингу.

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, до керівника департаменту маркетингу юридичної фірми «Антіка» Тетяни Калашнюк за тел.: 050 392 23 69, або пишіть на е-мейл: tkalashnyuk@antikalaw.com.ua

***

Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-30 провідних юридичних компаній України*.

Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 20-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу.

Спеціалісти фірми «Антіка» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво та нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза.

Найбільші клієнти фірми: АВТ Баварія, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», ТОВ «МФ Телеком», НАК «Надра України», ПАТ «Насосенергомаш», Хенкель Україна, Хенкель Баутехнік (Україна), ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПАТ «Укрнафта», ФК «Дніпро», ПАТ «Енергобанк», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Ghelamco, Heitman International, Imperial Tobacco, International Resources Group (проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»), Lantmannen Axa, Shell Retail Ukraine.

ЮФ «Антіка» також консультує Світовий Банк, ЄБРР, TACIS, UNDP, KfW, NEFCO з питань реалізації в Україні інфраструктурних, енергозберігаючих та інших проектів.

* рейтинги: «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»);  «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета»); The Legal 500, Ukrainian Law Firms та ін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: