fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Parimatch – бренд з чіткою та проукраїнською позицією

25/ 05/ 2022
  Повномасштабна війна з росією триває майже три місяці. Українська армія та політичне керівництво успішно дають відсіч агресорові як на військовому, так і на дипломатичному фронтах. На економічному фронті оборону тримають міжнародні та національні компанії. Великий національний бізнес відійшов від першого шоку, відбудував робочі процеси та змінив стратегію розвитку – усі зусилля були направлені на відновлення економічної стійкості держави та її спроможності ефективно протистояти агресору. Відбулись зміни і в географії діяльності компаній: низка українських компаній рішуче покинула російський ринок. Рішення про вихід з рф підтримали представники FMCG-ринку, технологічні гіганти, консалтингові компанії, індустрія гостинності й туризму та багато інших. Сфера азартних ігор у цьому контексті не стала винятком. Серед легальних представників індустрії азартних ігор в Україні, першим став бренд Parimatch: компанія повністю ізолювала росію ще у березні поточного року. С перших днів повномасштабної військової агресії Наглядова рада міжнародної холдингової компанії Parimatch Tech анонсувала чітку проукраїнську позицію, а згодом – повідомила про результат: у рф заборонено будь-яке використання бренду чи технічних рішень компанії. Соціальна відповідальність компанії має й інші прояви: Гуманітарна та адресна допомога мирним жителям та тим, хто захищає країну. Залучення власних технічних, кадрових та інших ресурсів для організації волонтерських рухів, використання власних приміщень для зберігання та сортування гум допомоги, а корпоративного транспорту –  для забезпечення логістики. Оновлення технічних якостей продуктів та застосунків для збору коштів та переведення їх на прямі рахунки держустанов. Ініціювання благодійних аукціонів та залучення видатних українських діячів, зокрема спортсменів, для збору кошт. Чітка позиція компанії та офіційне засудження військової агресії в бік України, готовність докладати чималих зусиль для допомоги країні, ведення законної та прозорої роботи, відповідальність перед гравцями та співробітниками компанії – усе це змінює сприйняття азартних ігор та іміджу букмекерських компаній. За два роки з моменту легалізації гральної індустрії в Україні з’явилися відчутні підстави говорити про неї як про нову точку зростання для економіки країни, а про легальних організаторів азартних ігор – як про союзників України.

Повномасштабна війна з росією триває майже три місяці. Українська армія та політичне керівництво успішно дають відсіч агресорові як на військовому, так і на дипломатичному фронтах. На економічному фронті оборону тримають міжнародні та національні компанії.

Великий національний бізнес відійшов від першого шоку, відбудував робочі процеси та змінив стратегію розвитку – усі зусилля були направлені на відновлення економічної стійкості держави та її спроможності ефективно протистояти агресору. Відбулись зміни і в географії діяльності компаній: низка українських компаній рішуче покинула російський ринок. Рішення про вихід з рф підтримали представники FMCG-ринку, технологічні гіганти, консалтингові компанії, індустрія гостинності й туризму та багато інших. Сфера азартних ігор у цьому контексті не стала винятком.

Серед легальних представників індустрії азартних ігор в Україні, першим став бренд Parimatch: компанія повністю ізолювала росію ще у березні поточного року. С перших днів повномасштабної військової агресії Наглядова рада міжнародної холдингової компанії Parimatch Tech анонсувала чітку проукраїнську позицію, а згодом – повідомила про результат: у рф заборонено будь-яке використання бренду чи технічних рішень компанії.

Соціальна відповідальність компанії має й інші прояви:

  1. Гуманітарна та адресна допомога мирним жителям та тим, хто захищає країну.
  2. Залучення власних технічних, кадрових та інших ресурсів для організації волонтерських рухів, використання власних приміщень для зберігання та сортування гум допомоги, а корпоративного транспорту –  для забезпечення логістики.
  3. Оновлення технічних якостей продуктів та застосунків для збору коштів та переведення їх на прямі рахунки держустанов.
  4. Ініціювання благодійних аукціонів та залучення видатних українських діячів, зокрема спортсменів, для збору кошт.

Чітка позиція компанії та офіційне засудження військової агресії в бік України, готовність докладати чималих зусиль для допомоги країні, ведення законної та прозорої роботи, відповідальність перед гравцями та співробітниками компанії – усе це змінює сприйняття азартних ігор та іміджу букмекерських компаній. За два роки з моменту легалізації гральної індустрії в Україні з’явилися відчутні підстави говорити про неї як про нову точку зростання для економіки країни, а про легальних організаторів азартних ігор – як про союзників України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: