fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

БТБ Бетлаб Холдінгс

BTB Betlab Holdings Ltd – компанія, що базується у Кіпрі, заснована у 2016. BTB Betlab Holdings Ltd пропонує унікальні програмні рішення та ряд IT послуг. Наш бізнес націлений на встановлення стандартів програмної індустрії, та досягнення світового лідерства у сфері IT рішень. Члени нашої команди мають значний досвід у сфері технологій та прагнуть розробляти винахідливі рішення для проєктів будь-якого масштабу. BTB Betlab Holdings Ltd входить до групи Parimatch Tech – відомого постачальника технологічних рішень в індустріх ігор та розваг.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: