fbpx

Пакуємо валізи в Ізмір: SkyUp розпочинає польотну програму за напрямком

13/ 04/ 2021
  З 27 травня 2021 р. авіакомпанія SkyUp відкриває польотну програму за напрямком Київ — Ізмір — Київ. Рейси виконуватимуться тричі на тиждень: щовівторка, щочетверга і щонеділі. Квитки вже доступні на офіційному сайті skyup.aero. Історія й сучасність Ізміра Старовинне місто на західному узбережжі Туреччини має величну історію ще з часів Давньої Греції. Сьогодні Ізмір, третє за розмірами місто країни, приваблює туристів своєю природою, лагідним середземноморським кліматом, архітектурними пам’ятками та східною атмосферою. Інформація щодо перетину кордону В’їзд до країни можливий за умови надання довідки про негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, що був зроблений не більше ніж за 72 години до перетину кордону. Це правило не поширюється на дітей віком до 6 років. Для перетину кордону обов’язково за 72 години до прибуття в країну заповнити електронну форму на сайті Міністерства охорони здоров’я Туреччини. Заповнену форму необхідно роздрукувати або зберегти на смартфон чи інший пристрій. Для подорожі потрібно мати поліс медичного страхування, який покриває витрати на лікування Covid-19 на території Туреччини. Його можна придбати онлайн, у туроператора або в аеропорту Туреччини. Потрапити в Туреччину можна з паспортом громадянина України для виїзду за кордон або паспортом України у вигляді ID-картки. Для комфортної подорожі та уникнення непорозумінь рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

З 27 травня 2021 р. авіакомпанія SkyUp відкриває польотну програму за напрямком Київ — Ізмір — Київ. Рейси виконуватимуться тричі на тиждень: щовівторка, щочетверга і щонеділі.

Квитки вже доступні на офіційному сайті skyup.aero.

Історія й сучасність Ізміра

Старовинне місто на західному узбережжі Туреччини має величну історію ще з часів Давньої Греції. Сьогодні Ізмір, третє за розмірами місто країни, приваблює туристів своєю природою, лагідним середземноморським кліматом, архітектурними пам’ятками та східною атмосферою.

Інформація щодо перетину кордону

  • В’їзд до країни можливий за умови надання довідки про негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, що був зроблений не більше ніж за 72 години до перетину кордону. Це правило не поширюється на дітей віком до 6 років.
  • Для перетину кордону обов’язково за 72 години до прибуття в країну заповнити електронну форму на сайті Міністерства охорони здоров’я Туреччини. Заповнену форму необхідно роздрукувати або зберегти на смартфон чи інший пристрій.
  • Для подорожі потрібно мати поліс медичного страхування, який покриває витрати на лікування Covid-19 на території Туреччини. Його можна придбати онлайн, у туроператора або в аеропорту Туреччини.
  • Потрапити в Туреччину можна з паспортом громадянина України для виїзду за кордон або паспортом України у вигляді ID-картки.

Для комфортної подорожі та уникнення непорозумінь рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: