fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Оцінка безпеки ведення бізнесу в Україні

26/ 10/ 2020
  Юридична фірма Sayenko Kharenko запрошує Вас взяти участь в опитуванні, присвяченому питанням безпеки ведення бізнесу в Україні. Sayenko Kharenko щоденно відслідковує всі події та зміни, що можуть впливати на бізнес клієнтів фірми, а також моніторить потенційні загрози для ведення бізнесу в Україні. Адже ще ніколи безпека бізнесу не перебувала під такою загрозою, як у цей непростий період. Мета опитування – отримати та консолідувати інформацію щодо ключових викликів, що повстають перед керівниками бізнесу в Україні. Sayenko Kharenko прагне залучити якомога більше компаній до опитування, аби спільними зусиллями виділити найважливіші пункти, що потребують уваги, та знайти нові можливості для вирішення стратегічних питань бізнесу. Взявши участь у опитуванні, Ви допоможете у цьому. Всі відповіді є суворо конфіденційними та анонімними і будуть сконсолідовані у загальний звіт. Sayenko Kharenko буде рада поділитися з Вами результатами дослідження та запросити на онлайн зустріч-дискусію керівників компаній за його результатами. ДОЛУЧИТИСЯ ДО ОПИТУВАННЯ Ваша думка дуже важлива! Опитування не займе більше 5 хвилин. Бережіть себе! Контакти Сергій Погребной Партнер Sayenko Kharenko Віктор Панчак Директор SK Security

Юридична фірма Sayenko Kharenko запрошує Вас взяти участь в опитуванні, присвяченому питанням безпеки ведення бізнесу в Україні.

Sayenko Kharenko щоденно відслідковує всі події та зміни, що можуть впливати на бізнес клієнтів фірми, а також моніторить потенційні загрози для ведення бізнесу в Україні. Адже ще ніколи безпека бізнесу не перебувала під такою загрозою, як у цей непростий період.

Мета опитування – отримати та консолідувати інформацію щодо ключових викликів, що повстають перед керівниками бізнесу в Україні. Sayenko Kharenko прагне залучити якомога більше компаній до опитування, аби спільними зусиллями виділити найважливіші пункти, що потребують уваги, та знайти нові можливості для вирішення стратегічних питань бізнесу. Взявши участь у опитуванні, Ви допоможете у цьому.

Всі відповіді є суворо конфіденційними та анонімними і будуть сконсолідовані у загальний звіт. Sayenko Kharenko буде рада поділитися з Вами результатами дослідження та запросити на онлайн зустріч-дискусію керівників компаній за його результатами.

ДОЛУЧИТИСЯ ДО ОПИТУВАННЯ

Ваша думка дуже важлива! Опитування не займе більше 5 хвилин.

Бережіть себе!

Контакти

Сергій Погребной
Партнер Sayenko Kharenko

Віктор Панчак
Директор SK Security

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: