fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП Банк змінює регламент прийняття заяв на продаж валюти від юридичних осіб та ФОП

17/ 08/ 2021
  З 20 серпня ОТП Банк змінює регламент прийняття заяв на продаж валюти від юридичних осіб та приватних підприємців (крім продажу на умовах «сьогодні.терміново»). Якщо раніше такі заяви приймалися з 09:30 до 11:30 для здійснення продажу у той же день, то тепер їх можна подавати до 17:30 та отримати того ж дня гривню. Таким чином, юридичні особи та фізичні особи – підприємці будуть менш обмежені в термінах подачі заяв на продаж валюти і зможуть надавати їх протягом усього операційного часу. За словами директора департаменту корпоративних продуктів та сервісу Тетяни Матійко, «регламент було змінено за результатами регулярних опитувань клієнтів, оскільки ОТП Банк завжди прагне бути найкращим для своїх клієнтів». Отже, з метою забезпечення найкращого сервісу за валютними операціями, ОТП Банк вже зараз пропонує клієнтам: сервіс попереднього розгляду та консультаційної допомоги при підготовці документів для валюто обмінної операції, покупку та платежі в тому числі за новими валютними контрактами у день їх надання до банку, можливість надавати документи за валюто обмінними операціями в онлайн режимі, використовуючи систему клієнт-банк, без необхідності відвідувати відділення банку. Кожний клієнт, юридична особа має можливість звернутись до персонального менеджера або спеціалізованого відокремленого контакт-центру для юридичних осіб та отримати відповідь на будь-яке питання стосовно роботи клієнта з ОТП банком. «Ми не зупиняємось на шляху покращення сервісу для клієнтів, тож було прийнято рішення про розширення регламенту прийому заявок на продаж валюти. Це не відобразиться на тарифах, єдина мета – якомога повніше відповідати очікуванням клієнтів і створити для них додаткові можливості», — підкреслила Т.Матійко. Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни. В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг». Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

З 20 серпня ОТП Банк змінює регламент прийняття заяв на продаж валюти від юридичних осіб та приватних підприємців (крім продажу на умовах «сьогодні.терміново»). Якщо раніше такі заяви приймалися з 09:30 до 11:30 для здійснення продажу у той же день, то тепер їх можна подавати до 17:30 та отримати того ж дня гривню. Таким чином, юридичні особи та фізичні особи – підприємці будуть менш обмежені в термінах подачі заяв на продаж валюти і зможуть надавати їх протягом усього операційного часу.

За словами директора департаменту корпоративних продуктів та сервісу Тетяни Матійко, «регламент було змінено за результатами регулярних опитувань клієнтів, оскільки ОТП Банк завжди прагне бути найкращим для своїх клієнтів».

Отже, з метою забезпечення найкращого сервісу за валютними операціями, ОТП Банк вже зараз пропонує клієнтам: сервіс попереднього розгляду та консультаційної допомоги при підготовці документів для валюто обмінної операції, покупку та платежі в тому числі за новими валютними контрактами у день їх надання до банку, можливість надавати документи за валюто обмінними операціями в онлайн режимі, використовуючи систему клієнт-банк, без необхідності відвідувати відділення банку.

Кожний клієнт, юридична особа має можливість звернутись до персонального менеджера або спеціалізованого відокремленого контакт-центру для юридичних осіб та отримати відповідь на будь-яке питання стосовно роботи клієнта з ОТП банком.

«Ми не зупиняємось на шляху покращення сервісу для клієнтів, тож було прийнято рішення про розширення регламенту прийому заявок на продаж валюти. Це не відобразиться на тарифах, єдина мета – якомога повніше відповідати очікуванням клієнтів і створити для них додаткові можливості», — підкреслила Т.Матійко.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google НовиниFacebookTwitterYouTubeInstagramTelegram та Viber.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: