fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП БАНК розпочинає прийом заявок на участь у держпрограмі компенсації вартості вітчизняної с/г техніки від держави

22/ 04/ 2024
  АТ «ОТП БАНК» як уповноважений Банк долучився до державної програми «Зроблено в Україні» і розпочинає прийом заявок на часткову компенсацію вартості при придбанні сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Відтепер, купуючи техніку від виробників з переліку, затвердженого Міністерством економіки України, аграрії зможуть отримати через Банк компенсацію від держави у розмірі 25% від вартості цієї техніки. «Цю програму вже давно чекали українські аграрії, у тому числі й наші клієнти. Я впевнений, що вона матиме позитивний вплив на вітчизняний агросектор та на машинобудівну галузь. Наш Банк продовжує реалізацію низки програм кредитування для сільгосптоваровиробників на пільгових умовах, які ми впроваджуємо спільно з партнерами. А відтепер клієнти ОТП БАНК зможуть скористатися ще однією програмою підтримки. Цього разу державною», – наголосив Іван Єрко, керівник проєкту «Агрофабрика» АТ «ОТП Банк».  Для того, щоб отримати компенсацію, потрібно обрати постачальника з переліку на сайті Мінекономіки, придбати у нього необхідну техніку та оплатити її коштами з поточного рахунку, відкритого в ОТП БАНК. Після цього, покупець має подати відповідну заяву до Банку і надати підтверджувальні документи. Заяву та документи потрібно подати безпосередньо у відділенні ОТП БАНК або дистанційно через систему онлайн-банкінгу Click OTPay. Отримати компенсацію можна буде після того, як Мінекономіки погодить заявку. Компенсація надається за техніку, придбану з дня затвердження Переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів, тобто з 8 квітня 2024 року. З повним переліком постачальників можна ознайомитись за посиланням.   Нагадаємо, ОТП БАНК отримав нагороду від бізнес-порталу Delo.ua та журналу «TOP-100: Рейтинги найбільших» і увійшов у п’ятірку лідерів у номінації «Банк з найкращими умовами для аграріїв».

АТ «ОТП БАНК» як уповноважений Банк долучився до державної програми «Зроблено в Україні» і розпочинає прийом заявок на часткову компенсацію вартості при придбанні сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Відтепер, купуючи техніку від виробників з переліку, затвердженого Міністерством економіки України, аграрії зможуть отримати через Банк компенсацію від держави у розмірі 25% від вартості цієї техніки.

«Цю програму вже давно чекали українські аграрії, у тому числі й наші клієнти. Я впевнений, що вона матиме позитивний вплив на вітчизняний агросектор та на машинобудівну галузь. Наш Банк продовжує реалізацію низки програм кредитування для сільгосптоваровиробників на пільгових умовах, які ми впроваджуємо спільно з партнерами. А відтепер клієнти ОТП БАНК зможуть скористатися ще однією програмою підтримки. Цього разу державною», – наголосив Іван Єрко, керівник проєкту «Агрофабрика» АТ «ОТП Банк». 

Для того, щоб отримати компенсацію, потрібно обрати постачальника з переліку на сайті Мінекономіки, придбати у нього необхідну техніку та оплатити її коштами з поточного рахунку, відкритого в ОТП БАНК. Після цього, покупець має подати відповідну заяву до Банку і надати підтверджувальні документи.

Заяву та документи потрібно подати безпосередньо у відділенні ОТП БАНК або дистанційно через систему онлайн-банкінгу Click OTPay. Отримати компенсацію можна буде після того, як Мінекономіки погодить заявку.

Компенсація надається за техніку, придбану з дня затвердження Переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів, тобто з 8 квітня 2024 року.

З повним переліком постачальників можна ознайомитись за посиланням.  

Нагадаємо, ОТП БАНК отримав нагороду від бізнес-порталу Delo.ua та журналу «TOP-100: Рейтинги найбільших» і увійшов у п’ятірку лідерів у номінації «Банк з найкращими умовами для аграріїв».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: