fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Оприлюднено ціни на українське фуражне зерно

24/ 11/ 2021
  На експортному ринку фуражної пшениці спостерігається цінове коригування у бік підвищення на фоні укріплення сусідніх ринків. Ліквідність ринку мінімальна. Про це розповіли аналітики G.R. Agro. За їх прогнозами, обмежена кількість пропозицій може надавати підтримку цінам. А от ціни попиту на українську кукурудзу CPT глибоководні порти залишились на рівні минулої п’ятниці — $273/т через низький попит зі сторони покупців, а також збільшення кількості пропозицій. «Попит зі сторони покупців буде визначати напрям цінотворення. Китай поки що зосереджений на внутрішньому врожаї кукурудзи. Купівельна спроможність Туреччини обмежена курсом ліри», — розповіли в G.R. Agro. Також стабільними залишаються ціни попиту на український ячмінь. Кількість пропозицій наразі обмежена. На середину листопада Україна вже експортувала 82% потенціалу.  

На експортному ринку фуражної пшениці спостерігається цінове коригування у бік підвищення на фоні укріплення сусідніх ринків. Ліквідність ринку мінімальна. Про це розповіли аналітики G.R. Agro.

За їх прогнозами, обмежена кількість пропозицій може надавати підтримку цінам.

А от ціни попиту на українську кукурудзу CPT глибоководні порти залишились на рівні минулої п’ятниці — $273/т через низький попит зі сторони покупців, а також збільшення кількості пропозицій.

«Попит зі сторони покупців буде визначати напрям цінотворення. Китай поки що зосереджений на внутрішньому врожаї кукурудзи. Купівельна спроможність Туреччини обмежена курсом ліри», — розповіли в G.R. Agro.

Також стабільними залишаються ціни попиту на український ячмінь. Кількість пропозицій наразі обмежена. На середину листопада Україна вже експортувала 82% потенціалу.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: