fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Оператори ГРМ під брендом РГК завершили юридичний анбандлінг

07/ 06/ 2021
  Оператори ГРМ вийшли зі складу засновників компаній-постачальників газу, щоб виконати вимоги Директиви 2009/73/EC та Закону України про ринок газу. Таким чином, оператори ГРМ більше не мають корпоративного інтересу в компаніях з постачання газу. Процес розділення діяльності (анбандлінгу) почався в 2015 році і включав в себе безперервні дії протягом багатьох років. У 2020 році Секретаріат Енергетичного Співтовариства в щорічному Звіті про впровадження реформ заявив, що українські оператори розподільних систем розділені в юридичному, інформаційному та обліковому плані, в той час як загальний показник впровадження українського анбандлінгу становить 90%. Розділення операторів ГРМ було зроблено в цих аспектах: Юридичне розділення – були створені окремі та незалежні юридичні особи-газопостачальні компанії; Функціональний поділ – реорганізація корпоративних і внутрішніх структур, а також забезпечення незалежності управління і прийняття рішень. Комплаєнс програми разом із функціями комплаєнс-офіцерів були впроваджені у операторів ГРМ – під наглядом українського енергетичного регулятора (НКРЕКП); Поділ облікової діяльності – був введений окремий облік діяльності, включаючи витрати і доходи від кожного виду діяльності. Прозорість була досягнута завдяки щорічним незалежним фінансовим аудитам та публікації звітів на веб-сайтах операторів ГРМ; Інформаційний анбандлінг – використання територіально відокремлених офісів, усунення доступу третіх осіб, заборона на суміщення посад, запровадження угод про нерозголошення (NDA) і внутрішніх політик конфіденційності тощо; Поділ ідентичності – використання різних брендів, ринкових позицій, каналів звязку та комунікації, щоб уникнути подібності і потенційного введення в оману клієнтів. Оператори ГРМ під брендом РГК нададуть детальну інформацію про анбандлінг в Секретаріат Енергетичного Співтовариства для глибокого аналізу і підготовки звіту. РГК твердо переконана, що завершення розукрупнення є важливим кроком у розвитку конкурентного і прозорого ринку газу в Україні, орієнтованого на інтереси клієнтів.

Оператори ГРМ вийшли зі складу засновників компаній-постачальників газу, щоб виконати вимоги Директиви 2009/73/EC та Закону України про ринок газу. Таким чином, оператори ГРМ більше не мають корпоративного інтересу в компаніях з постачання газу.

Процес розділення діяльності (анбандлінгу) почався в 2015 році і включав в себе безперервні дії протягом багатьох років. У 2020 році Секретаріат Енергетичного Співтовариства в щорічному Звіті про впровадження реформ заявив, що українські оператори розподільних систем розділені в юридичному, інформаційному та обліковому плані, в той час як загальний показник впровадження українського анбандлінгу становить 90%.

Розділення операторів ГРМ було зроблено в цих аспектах:

  • Юридичне розділення – були створені окремі та незалежні юридичні особи-газопостачальні компанії;
  • Функціональний поділ – реорганізація корпоративних і внутрішніх структур, а також забезпечення незалежності управління і прийняття рішень. Комплаєнс програми разом із функціями комплаєнс-офіцерів були впроваджені у операторів ГРМ – під наглядом українського енергетичного регулятора (НКРЕКП);
  • Поділ облікової діяльності – був введений окремий облік діяльності, включаючи витрати і доходи від кожного виду діяльності. Прозорість була досягнута завдяки щорічним незалежним фінансовим аудитам та публікації звітів на веб-сайтах операторів ГРМ;
  • Інформаційний анбандлінг – використання територіально відокремлених офісів, усунення доступу третіх осіб, заборона на суміщення посад, запровадження угод про нерозголошення (NDA) і внутрішніх політик конфіденційності тощо;
  • Поділ ідентичності – використання різних брендів, ринкових позицій, каналів зв’язку та комунікації, щоб уникнути подібності і потенційного введення в оману клієнтів.

Оператори ГРМ під брендом РГК нададуть детальну інформацію про анбандлінг в Секретаріат Енергетичного Співтовариства для глибокого аналізу і підготовки звіту.

РГК твердо переконана, що завершення розукрупнення є важливим кроком у розвитку конкурентного і прозорого ринку газу в Україні, орієнтованого на інтереси клієнтів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: