fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Оновлення до звітності зі сталого розвитку в розрізі юрисдикцій ISRB 2024/02 за Q1 2024 року

15/ 03/ 2024
  BDO випустила Бюлетень з міжнародної звітності зі сталого розвитку (ISR) Оновлення до звітності зі сталого розвитку в розрізі юрисдикцій 2024/02 за Q1. Цей бюлетень містить інформацію про зміни в різних юрисдикціях, зокрема Європейський Союз та США. Серед іншого, у цій публікації наведено інформацію про нещодавнє прийняття Комісією із цінних паперів і бірж США правил розкриття інформації, повязаної з кліматичними змінами. Цей Бюлетень також містить стислий огляд основних подій у сфері звітності зі сталого розвитку в розрізі юрисдикцій по всьому світу. Огляд — англійською мовою.  Звертайтеся до нас у разі виникнення додаткових питань. Джерело: BDO Global ЗАВАНТАЖИТИ

BDO випустила Бюлетень з міжнародної звітності зі сталого розвитку (ISR) Оновлення до звітності зі сталого розвитку в розрізі юрисдикцій 2024/02 за Q1.

Цей бюлетень містить інформацію про зміни в різних юрисдикціях, зокрема Європейський Союз та США. Серед іншого, у цій публікації наведено інформацію про нещодавнє прийняття Комісією із цінних паперів і бірж США правил розкриття інформації, пов’язаної з кліматичними змінами. Цей Бюлетень також містить стислий огляд основних подій у сфері звітності зі сталого розвитку в розрізі юрисдикцій по всьому світу. Огляд — англійською мовою. 

Звертайтеся до нас у разі виникнення додаткових питань.

Джерело: BDO Global

ЗАВАНТАЖИТИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: