fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-Лекція Асоціації у Дніпрі: Управління проєктами на прикладі SCRUM методології в ІТ-сфері

15/ 10/ 2020
  Спікером ленції виступив Віктор Кочерга, який більше 10-ти років працює з IT-компаніями в Україні та на даний момент надає послуги EPAM в ролі Lead Systems Engineer. Термін SCRUM запозичено зі спортивної гри регбі, що означає «командна гра». Насправді, саме в цьому і полягає сутність методології: командна робота, в якій є свої правила, ролі та інструменти, і постійна взаємодія та комунікація між її «гравцями» та із замовником. Основні складові роботи по методології SCRUM:  3 ролі: Команда розробки (не більше 9 осіб), Scrum-майстер, власник продукту Спринт (біг на коротку дистанцію): ітерація с фіксованим періодом часу 4 наради: планування спринта, стендап (щоденна коротка нарада), огляд спринта, ретроспектива 3 документа: Беклог продукту (єдиний ресурс з описом вимог для всіх змін в продукті), беклог спринта (список завдань, який допомагає команді розробки досягти цілей спринту), Sprint Burn Down Chart (діаграмма згоряння задач) Основні принципи SCRUM:  Комунікація Простота Зворотній звязок Сила Повага SCRUM вже давно зарекомендувала себе як ефективна методика роботи та широко використовується відомими ІТ-компаніями в світі та в Україні, наприклад, в EPAM, Ciclum, SoftServe та і інших зрілик ІТ-компаніях та тих, чисельність співробітників яких – 200+.

Спікером ленції виступив Віктор Кочерга, який більше 10-ти років працює з IT-компаніями в Україні та на даний момент надає послуги EPAM в ролі Lead Systems Engineer.

Термін SCRUM запозичено зі спортивної гри регбі, що означає «командна гра». Насправді, саме в цьому і полягає сутність методології: командна робота, в якій є свої правила, ролі та інструменти, і постійна взаємодія та комунікація між її «гравцями» та із замовником.

Основні складові роботи по методології SCRUM: 

  • 3 ролі: Команда розробки (не більше 9 осіб), Scrum-майстер, власник продукту
  • Спринт (біг на коротку дистанцію): ітерація с фіксованим періодом часу
  • 4 наради: планування спринта, стендап (щоденна коротка нарада), огляд спринта, ретроспектива
  • 3 документа: Беклог продукту (єдиний ресурс з описом вимог для всіх змін в продукті), беклог спринта (список завдань, який допомагає команді розробки досягти цілей спринту), Sprint Burn Down Chart (діаграмма згоряння задач)

Основні принципи SCRUM: 

  1. Комунікація
  2. Простота
  3. Зворотній зв’язок
  4. Сила
  5. Повага

SCRUM вже давно зарекомендувала себе як ефективна методика роботи та широко використовується відомими ІТ-компаніями в світі та в Україні, наприклад, в EPAM, Ciclum, SoftServe та і інших зрілик ІТ-компаніях та тих, чисельність співробітників яких – 200+.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: