fbpx

Онлайн зустріч Асоціації у Дніпрі з Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області

09/ 04/ 2020
  Внаслідок введення карантинних заходів, найбільше працівників турбують питання щодо їх прав та гарантій на належні умови роботи та оплату, а HR-фахівців - питання організації всіх цих процесів. З огляду на це, офіс Асоціації у Дніпрі провів онлайн зустріч з Андрієм Толстогузовим, начальником управління з питань праці Дніпропетровської області, та отримали усі важливі розяснення. Перш за все, Андрій наголосив на неприпустимості порушень законодавства про працю, в тому числі щодо примушення працівників до написання заяв про надання відпусток без збереження заробітної плати або до звільнення за власним бажанням чи то за угодою сторін. Всі звернення працівників з цих питань знаходяться на особливому контролі Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області. Обговорені питання під час зустрічі, а саме: останні оновлення та зміни трудового законодавства працювати дистанційно або ж використовувати гнучкий режим робочого часу; працювати на умовах скороченого та неповного робочого часу; брати оплачувані відпустки та, за бажанням, відпустки без збереження заробітної плати оплата простою у разі припинення господарської діяльності; допомога по частковому безробіттю тощо.

Внаслідок введення карантинних заходів, найбільше працівників турбують питання щодо їх прав та гарантій на належні умови роботи та оплату, а HR-фахівців – питання організації всіх цих процесів.

З огляду на це, офіс Асоціації у Дніпрі провів онлайн зустріч з Андрієм Толстогузовим, начальником управління з питань праці Дніпропетровської області, та отримали усі важливі роз’яснення.

Перш за все, Андрій наголосив на неприпустимості порушень законодавства про працю, в тому числі щодо примушення працівників до написання заяв про надання відпусток без збереження заробітної плати або до звільнення за власним бажанням чи то за угодою сторін. Всі звернення працівників з цих питань знаходяться на особливому контролі Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.

Обговорені питання під час зустрічі, а саме:

  • останні оновлення та зміни трудового законодавства
  • працювати дистанційно або ж використовувати гнучкий режим робочого часу;
  • працювати на умовах скороченого та неповного робочого часу;
  • брати оплачувані відпустки та, за бажанням, відпустки без збереження заробітної плати
  • оплата простою у разі припинення господарської діяльності;
  • допомога по частковому безробіттю тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: