fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-захід «LIVE: Чи потрібні вам АЕО та митні/транзитні спрощення?»

30/ 03/ 2023
  4 квітня компанія First Chair Legal проведе онлайн-захід «LIVE: Чи потрібні вам АЕО та митні/транзитні спрощення?». Попри значні переваги, що їх надає статус Авторизованого Економічного Оператора та митні/транзитні спрощення, рівень використання цих інструментів в Україні залишається низьким. За даними Держмитслужби, за перші 5 місяців дії «митного безвізу» оформлено 1744 транзитні декларації (для порівняння – на території ЄС оформляється 50 тисяч щодня). А статус АЕО отримало лише одне підприємство. У представників українського бізнесу досі є багато питань, на які партнери First Chair Legal Олег Кириєвський, Ірина Павленко, Марія Хома та Юрій Репета спробують відповісти та пояснити усе з практичного боку. Дата: 4 квітня 2023 року о 16:00 Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/BPqXqX1f97aDcb3EA Приєднайтеся та слідкуйте на новинами на сторінках події в соціальних мережах: Подія в Facebook: https://fb.me/e/3sPm5b0Az Подія в LinkedIn: https://bit.ly/3LpVmJV

4 квітня компанія First Chair Legal проведе онлайн-захід «LIVE: Чи потрібні вам АЕО та митні/транзитні спрощення?».

Попри значні переваги, що їх надає статус Авторизованого Економічного Оператора та митні/транзитні спрощення, рівень використання цих інструментів в Україні залишається низьким. За даними Держмитслужби, за перші 5 місяців дії «митного безвізу» оформлено 1744 транзитні декларації (для порівняння – на території ЄС оформляється 50 тисяч щодня). А статус АЕО отримало лише одне підприємство.

У представників українського бізнесу досі є багато питань, на які партнери First Chair Legal Олег Кириєвський, Ірина Павленко, Марія Хома та Юрій Репета спробують відповісти та пояснити усе з практичного боку.

Дата: 4 квітня 2023 року о 16:00

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/BPqXqX1f97aDcb3EA

Приєднайтеся та слідкуйте на новинами на сторінках події в соціальних мережах:

Подія в Facebook: https://fb.me/e/3sPm5b0Az

Подія в LinkedIn: https://bit.ly/3LpVmJV

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: