fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Oнлайн семінари SHL Ukraine

24/ 04/ 2020
  Друзі, ми піклуємось про Вашу безпеку. Але, життя не стоїть на місці. Тому, ми прийняли рішення перевести наші семінари в онлайн формат. Що це означає? Все та же висока якість навчання, повноцінний зворотний звязок, можливість використання інструментів SHL з доставкою на дом! Дистанційно, в будь-який час, «Основи психометрики». Онлайн, по запиту, «Тестування персоналу в організації». Онлайн, по запиту, «Професійні опитувальники». Онлайн, по запиту, «Зворотній звязок методом 360 градусів». Участь в онлайн семінарах - на платній основі. Для того, щоб дізнатися подробиці навчання на будь-якому з семінарів, надішліть заявку на електронну адресу [email protected], по телефону 067 243 7142 або використовуйте форму зворотного звязку. Подробиці на сайті. Відгуки учасників «SHL надає нам унікальні знання про таланти по всій Європі» - Cath Bailey, HR Director European Organization Effectiveness, Kellogg’s. ЗАЛУЧЕННЯ СПІВРОБІТНИКІВ «SHL дозволяє нам розвивати та інвестувати в наш кращий актив – наших людей – для поточного й майбутнього успіху» - Cath Bailey, HR Director European Organization Effectiveness, Kellogg’s. ПІДВИЩУЮЧИ ПРОДУКТИВНІСТЬ «Існують величезні переваги для компанії: ми не тільки виявляємо й розвиваємо наших внутрішніх співробітників,  але ми також закриваємо вакансії, не залучаючи зовнішніх кандидатів, і в результаті економимо час та гроші» - Richard Bull, Senior Leader, Fujitsu. ЗНИЖЕННЯ РИЗИКУ НОВОВВЕДЕНЬ «Тепер, коли виникає вакансія, ми можемо дуже швидко підібрати відповідну людину і відповідного кандидата йому на заміну» - Richard Bull, Senior Leader, Fujitsu.

Друзі, ми піклуємось про Вашу безпеку. Але, життя не стоїть на місці. Тому, ми прийняли рішення перевести наші семінари в онлайн формат. Що це означає? Все та же висока якість навчання, повноцінний зворотний зв’язок, можливість використання інструментів SHL з доставкою на дом!

Участь в онлайн семінарах – на платній основі.

Для того, щоб дізнатися подробиці навчання на будь-якому з семінарів, надішліть заявку на електронну адресу [email protected], по телефону 067 243 7142 або використовуйте форму зворотного зв’язку. Подробиці на сайті.

Відгуки учасників

«SHL надає нам унікальні знання про таланти по всій Європі» – Cath Bailey, HR Director European Organization Effectiveness, Kellogg’s.

ЗАЛУЧЕННЯ СПІВРОБІТНИКІВ

«SHL дозволяє нам розвивати та інвестувати в наш кращий актив – наших людей – для поточного й майбутнього успіху» – Cath Bailey, HR Director European Organization Effectiveness, Kellogg’s.

ПІДВИЩУЮЧИ ПРОДУКТИВНІСТЬ

«Існують величезні переваги для компанії: ми не тільки виявляємо й розвиваємо наших внутрішніх співробітників,  але ми також закриваємо вакансії, не залучаючи зовнішніх кандидатів, і в результаті економимо час та гроші» – Richard Bull, Senior Leader, Fujitsu.

ЗНИЖЕННЯ РИЗИКУ НОВОВВЕДЕНЬ

«Тепер, коли виникає вакансія, ми можемо дуже швидко підібрати відповідну людину і відповідного кандидата йому на заміну» – Richard Bull, Senior Leader, Fujitsu.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: