fbpx

Oнлайн семінари SHL Ukraine

24/ 04/ 2020

Друзі, ми піклуємось про Вашу безпеку. Але, життя не стоїть на місці. Тому, ми прийняли рішення перевести наші семінари в онлайн формат. Що це означає? Все та же висока якість навчання, повноцінний зворотний зв’язок, можливість використання інструментів SHL з доставкою на дом!

Участь в онлайн семінарах – на платній основі.

Для того, щоб дізнатися подробиці навчання на будь-якому з семінарів, надішліть заявку на електронну адресу ukraine@shl.com.ua, по телефону 067 243 7142 або використовуйте форму зворотного зв’язку. Подробиці на сайті.

Відгуки учасників

«SHL надає нам унікальні знання про таланти по всій Європі» – Cath Bailey, HR Director European Organization Effectiveness, Kellogg’s.

ЗАЛУЧЕННЯ СПІВРОБІТНИКІВ

«SHL дозволяє нам розвивати та інвестувати в наш кращий актив – наших людей – для поточного й майбутнього успіху» – Cath Bailey, HR Director European Organization Effectiveness, Kellogg’s.

ПІДВИЩУЮЧИ ПРОДУКТИВНІСТЬ

«Існують величезні переваги для компанії: ми не тільки виявляємо й розвиваємо наших внутрішніх співробітників,  але ми також закриваємо вакансії, не залучаючи зовнішніх кандидатів, і в результаті економимо час та гроші» – Richard Bull, Senior Leader, Fujitsu.

ЗНИЖЕННЯ РИЗИКУ НОВОВВЕДЕНЬ

«Тепер, коли виникає вакансія, ми можемо дуже швидко підібрати відповідну людину і відповідного кандидата йому на заміну» – Richard Bull, Senior Leader, Fujitsu.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: