fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-продажі для краси та здоров’я в Україні зросли в 2,5 рази

30/ 08/ 2021
  На тлі самоізоляції 2020 року і не остаточно знятих обмежень у цьому році українці збільшили онлайн-покупки для турботи про себе: косметики, ліків та інших товарів для краси і здоровя. За даними партнерської мережі Admitad Affiliate, у першому півріччі 2021 року кількість продажів у цій галузі зросла на 147%, а сума покупок —вдвічі (на 109%). Локдаун в країні давно знятий, і більшість жителів повернулися до звичного життя. Однак істотна частина покупців залишилася на віддаленій роботі і вважає за краще проводити вільний час в затишку рідних стін. Ще в 2020 році продажі товарів по догляду за собою почали швидко зростати — і тепер продовжують цей тренд. Ця тенденція глобальна — за підрахунками Admitad Affiliate в 1 півріччі 2021 року кількість світових продажів товарів для краси і здоровя зросла на 27%, а сума продажів підскочила на 47%. Також зростає загальносвітовий інтерес користувачів до брендів-виробників у цій галузі — число переходів на їх сайти збільшилось в цілих 7 разів. Поява цього тренда логічна: українці отримали більше часу на догляд за собою і користуються ним з користю. Одночасно з цим домашні процедури допомагають хоч трохи зняти стрес, повязаний з черговою хвилею пандемії. Зростання онлайн-продажів ліків також повязаний з епідеміологічною ситуацією в країні і переживаннями користувачів про стан їх здоровя та імунітету. Середній чек українських покупців у сфері догляду за собою дещо скоротився в 2021 році і зараз становить близько 31$. За цим показником Україна відстає від лідерів: Звідки прийшли клієнти?. За даними Admitad Affiliate, покупці, обираючи товари з категорії краси і здоровя, часто шукають кращу ціну і активно користуються кешбеком і купонами. При цьому відчутна частка користувачів довіряє рекомендаціям блогерів і спільнот в соціальних мережах. Ось як розподілилося за різними каналами трафіку загальне число залучених в секторі продажів: Деякі джерела замовлень в 2021 році активно набирають оберти, і брендам з сектору косметики варто звернути на них увагу: Загалом Україна за темпами зростання сектору косметики, товарів гігієни і ліків в 2021 році дещо обганяє загальносвітові показники, і є всі підстави очікувати і подальше зростання онлайн-продажів у цій галузі.

На тлі самоізоляції 2020 року і не остаточно знятих обмежень у цьому році українці збільшили онлайн-покупки для турботи про себе: косметики, ліків та інших товарів для краси і здоров’я. За даними партнерської мережі Admitad Affiliate, у першому півріччі 2021 року кількість продажів у цій галузі зросла на 147%, а сума покупок —вдвічі (на 109%).

Локдаун в країні давно знятий, і більшість жителів повернулися до звичного життя. Однак істотна частина покупців залишилася на віддаленій роботі і вважає за краще проводити вільний час в затишку рідних стін. Ще в 2020 році продажі товарів по догляду за собою почали швидко зростати — і тепер продовжують цей тренд.

Ця тенденція глобальна — за підрахунками Admitad Affiliate в 1 півріччі 2021 року кількість світових продажів товарів для краси і здоров’я зросла на 27%, а сума продажів підскочила на 47%. Також зростає загальносвітовий інтерес користувачів до брендів-виробників у цій галузі — число переходів на їх сайти збільшилось в цілих 7 разів.

Поява цього тренда логічна: українці отримали більше часу на догляд за собою і користуються ним з користю. Одночасно з цим домашні процедури допомагають хоч трохи зняти стрес, пов’язаний з черговою хвилею пандемії. Зростання онлайн-продажів ліків також пов’язаний з епідеміологічною ситуацією в країні і переживаннями користувачів про стан їх здоров’я та імунітету.

Середній чек українських покупців у сфері догляду за собою дещо скоротився в 2021 році і зараз становить близько 31$. За цим показником Україна відстає від лідерів:

Звідки прийшли клієнти?

За даними Admitad Affiliate, покупці, обираючи товари з категорії краси і здоров’я, часто шукають кращу ціну і активно користуються кешбеком і купонами. При цьому відчутна частка користувачів довіряє рекомендаціям блогерів і спільнот в соціальних мережах. Ось як розподілилося за різними каналами трафіку загальне число залучених в секторі продажів:

Деякі джерела замовлень в 2021 році активно набирають оберти, і брендам з сектору косметики варто звернути на них увагу:

Загалом Україна за темпами зростання сектору косметики, товарів гігієни і ліків в 2021 році дещо обганяє загальносвітові показники, і є всі підстави очікувати і подальше зростання онлайн-продажів у цій галузі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: