fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн курс «Емоційна стійкість у ситуації невизначеності»

02/ 08/ 2022
    Друзі, ось і добіг кінця онлайн курс «Емоційна стійкість у ситуації невизначеності». Починаючи з 19 липня протягом двох тижнів учасники регулярно зустрічались, спілкувались, ділились досвідом, практикували, навчались та відкривали кожен у собі щось своє, глибинне та цінне. Наталія Солянікова - кризовий психолог, бізнес-тренер, надала практичні та дієві інструменти, що можуть допомогти тримати емоційний баланс у ситуаціях тривоги, страху, невизначеності. Було пройдено 4 модулі, кожен з яких супроводжувався практичними вправами та домашніми завданнями. Кожен мав можливість індивідуально або ж у групі отримати відповіді на питання, що тривожили. Техніка раціоналізації – заслуговує на особливу увагу, адже лиш одне чесне та правильне запитання собі здатне докорінно змінити хід конкретної ситуації. Яка зараз емоція? Чи можу я вплинути на ситуацію? Яка моя ціль? Що я можу зробити? Здатність вчасно задати собі відповідне питання та екологічно підійти до вирішення проблеми – це емоційна зрілість, що розвивається та укріплюється впродовж усього життя. Також на курсі було приділено особливу увагу таким частим явищам як «синдром відкладеного життя» та «емоційне вигорання». А жити на повну сьогодні і зараз, намагаючись максимально дотримуватись життєвого балансу – дієва профілактика цих станів. Якщо ж самостійно важко справитись зі своїми емоціями та здолати проблему – не нехтуйте допомогою спеціалістів та вчасно звертайтесь за допомогою до професіоналів. Тож, бажаємо усім життєвого балансу, відчуття опори та вдячності за кожен прожитий день, віри у власні сили та перемогу, яку ми усі разом скоро неодмінно будемо святкувати! Дякуємо усім учасникам за активну участь та Наталії Соляніковій, за надзвичайно корисний та практичний курс!
01/

 

Друзі, ось і добіг кінця онлайн курс «Емоційна стійкість у ситуації невизначеності».

Починаючи з 19 липня протягом двох тижнів учасники регулярно зустрічались, спілкувались, ділились досвідом, практикували, навчались та відкривали кожен у собі щось своє, глибинне та цінне.

Наталія Солянікова – кризовий психолог, бізнес-тренер, надала практичні та дієві інструменти, що можуть допомогти тримати емоційний баланс у ситуаціях тривоги, страху, невизначеності.

Було пройдено 4 модулі, кожен з яких супроводжувався практичними вправами та домашніми завданнями.

Кожен мав можливість індивідуально або ж у групі отримати відповіді на питання, що тривожили.

Техніка раціоналізації – заслуговує на особливу увагу, адже лиш одне чесне та правильне запитання собі здатне докорінно змінити хід конкретної ситуації.

  • Яка зараз емоція?
  • Чи можу я вплинути на ситуацію?
  • Яка моя ціль?
  • Що я можу зробити?

Здатність вчасно задати собі відповідне питання та екологічно підійти до вирішення проблеми – це емоційна зрілість, що розвивається та укріплюється впродовж усього життя.

Також на курсі було приділено особливу увагу таким частим явищам як «синдром відкладеного життя» та «емоційне вигорання». А жити на повну сьогодні і зараз, намагаючись максимально дотримуватись життєвого балансу – дієва профілактика цих станів.

Якщо ж самостійно важко справитись зі своїми емоціями та здолати проблему – не нехтуйте допомогою спеціалістів та вчасно звертайтесь за допомогою до професіоналів.

Тож, бажаємо усім життєвого балансу, відчуття опори та вдячності за кожен прожитий день, віри у власні сили та перемогу, яку ми усі разом скоро неодмінно будемо святкувати!

Дякуємо усім учасникам за активну участь та Наталії Соляніковій, за надзвичайно корисний та практичний курс!

Спікери

1 / 1
Наталія Солянікова
ертифікований бізнес-тренер, організаційний коуч (стандарт WIAP),дипломований психолог Ваwa.
Наталія Солянікова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: