fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-курс “Аудитор і професійний бухгалтер”

28/ 03/ 2024
  Компанія Nexia DK. Auditors & Consultants, яка є членом всесвітньої мережі провідних незалежних аудиторських та консалтингових компаній Nexia - запрошує на безкоштовний онлайн-курс Аудитор і професійний бухгалтер. Програма курсу: Accountant in Business; Management Accounting; Financial Accounting; Бонус курс: Excel для аудитора; Бонус вебінар: Soft skills, що зроблять найбільший вклад у твоє професійне зростання. На курсі: дізнаєшся більше про управлінський та міжнародний фінансовий облік; ближче познайомишся із напрямком аудиту; отримаєш прикладні та корисні знання для вступу в професію; разом з сертифікованими професійними аудиторами розглянеш цікаві кейси з практики; тебе чекає курс Excel для аудитора та вебінар Soft skills, що зроблять найбільший вклад у твоє професійне зростання; отримаєш сертифікат проходження курсу та можливість працевлаштування в Nexia DK. Початок навчання - 3 квітня 2024 року Фінальний модуль - 25 квітня 2024 року * Детальний розклад занять ми надішлемо після реєстрації. Формат: дистанційний курс із домашніми завданнями, що буде доступний на платформі Google Classroom, а також онлайн-зустрічі з професійними аудиторами для обговорення кейсів курсу. Мова курсу: українська та англійська. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/n8MDEQakpmRMHr2Z8 Реєструйся та навчайся онлайн, складай модульні контролі та отримуй сертифікат про проходження курсу та шанс працювати в команді аудиторів, в Компанії Nexia DK! 

Компанія Nexia DK. Auditors & Consultants, яка є членом всесвітньої мережі провідних незалежних аудиторських та консалтингових компаній Nexia – запрошує на безкоштовний онлайн-курс “Аудитор і професійний бухгалтер”.

Програма курсу:

  • Accountant in Business;
  • Management Accounting;
  • Financial Accounting;
  • Бонус курс: Excel для аудитора;
  • Бонус вебінар: “Soft skills, що зроблять найбільший вклад у твоє професійне зростання”.

На курсі:

дізнаєшся більше про управлінський та міжнародний фінансовий облік;

  • ближче познайомишся із напрямком аудиту;
  • отримаєш прикладні та корисні знання для вступу в професію;
  • разом з сертифікованими професійними аудиторами розглянеш цікаві кейси з практики;
  • тебе чекає курс “Excel для аудитора” та вебінар “Soft skills, що зроблять найбільший вклад у твоє професійне зростання;
  • отримаєш сертифікат проходження курсу та можливість працевлаштування в Nexia DK.

Початок навчання – 3 квітня 2024 року

Фінальний модуль – 25 квітня 2024 року

* Детальний розклад занять ми надішлемо після реєстрації.

Формат: дистанційний курс із домашніми завданнями, що буде доступний на платформі Google Classroom, а також онлайн-зустрічі з професійними аудиторами для обговорення кейсів курсу.

Мова курсу: українська та англійська.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/n8MDEQakpmRMHr2Z8

Реєструйся та навчайся онлайн, складай модульні контролі та отримуй сертифікат про проходження курсу та шанс працювати в команді аудиторів, в Компанії Nexia DK! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: