fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-дискусія Європейської Бізнес Асоціації з Посольством України в Греції: “Інвестиційні можливості України та Греції”

25/ 11/ 2020
    Україна та Греція наразі переживають кризові часи в економіці, які посилює пандемія Covid19 та її негативні наслідки. Зокрема, останній локдаун у березні 2020 року призвів до значних втрат українського бізнесу, а Греція нещодавно закрилась на черговий карантин. Сподіваємось, пандемія скоро мине та обидві країни найскоріше та найефективніше зможуть відновитися після кризи. Між тим, 25 листопада 2020 року під час Онлайн дискусії Європейської Бізнес Асоціації з Посольством України в Греції ми вирішили дослідити інвестиційні можливості двох країн та висвітлити цікаві можливості для посилення двосторонньої взаємодії. Зокрема, говорили про особливості ведення бізнесу в Україні та Греції, розглядали ключові сектори для інвестицій в Україні та Греції та пріоритетні напрямки двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва. Окрему увагу приділили питанню розвитку портової інфраструктури як важливого напрямку для подальшої взаємодії між двома країнами та проблемі поводження з побутовими відходами. Як бачимо, Греція виділяється широкими можливостями для відкриття власного бізнесу і менш жорстким контролем з боку контролюючих органів. Своєю чергою, Україна продовжує здійснювати демократичну та економічну трансформацію та інтегруватися в євроатлантичну і глобальну економічну архітектуру. Необхідно зазначити, що одним із пріоритетних напрямків для ефективного партнерства між двома країнами є залучення інвестицій в економіки обох країн. Також перспективними галузями для торгово-економічного співробітництва України та Греції залишаються: туризм, будівництво, логістика, металургія і сільське господарство. Ми вдячні Посольству Україні в Греції, нашим спікерам та всім учасникам за обмін безцінним досвідом! Довідково: Cеред поважних гостей на зустрічі були присутні: Надзвичайний і Повноважний Посол України в Греції Пан Сергій Шутенко та Пані Іоанна Букіс, член Торгово-промислової палати Пірея.  Спікерами зустрічі виступили: Пан Віктор Сизоненко, Керівник Південноукраїнського офісу ЮК “Арцінгер”, Пан Олександр Лазарєв,  Голова Митного комітету ЕВА, СЕО компанії “Ламарін”, Пан Петрос Арванітіс, віце-президент Греко-української палати, директор “Alpha Shipping Agency”, Пані Ірина Сиротенко, голова робочої групи по управління відходами ЕВА, Менеджер з питань взаємодії з органами державної влади “Danone”, Пан Андреас Локатос, віце-президент компанії з розвитку індустріального парку Inofita Asopos (EANEP of Inofita), Секретар Федерації з переробки відходів та утилізації енергії, член правління компанії з управління промисловим парком Thisvi Viotia (DIAVIPETHIV), Пан Петрос Георгіадіс, директор грецької мережі супермаркетів “Bazaar”.
01/

 

Україна та Греція наразі переживають кризові часи в економіці, які посилює пандемія Covid19 та її негативні наслідки. Зокрема, останній локдаун у березні 2020 року призвів до значних втрат українського бізнесу, а Греція нещодавно закрилась на черговий карантин. Сподіваємось, пандемія скоро мине та обидві країни найскоріше та найефективніше зможуть відновитися після кризи.

Між тим, 25 листопада 2020 року під час Онлайн дискусії Європейської Бізнес Асоціації з Посольством України в Греції ми вирішили дослідити інвестиційні можливості двох країн та висвітлити цікаві можливості для посилення двосторонньої взаємодії.

Зокрема, говорили про особливості ведення бізнесу в Україні та Греції, розглядали ключові сектори для інвестицій в Україні та Греції та пріоритетні напрямки двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва. Окрему увагу приділили питанню розвитку портової інфраструктури як важливого напрямку для подальшої взаємодії між двома країнами та проблемі поводження з побутовими відходами.

Як бачимо, Греція виділяється широкими можливостями для відкриття власного бізнесу і менш жорстким контролем з боку контролюючих органів. Своєю чергою, Україна продовжує здійснювати демократичну та економічну трансформацію та інтегруватися в євроатлантичну і глобальну економічну архітектуру. Необхідно зазначити, що одним із пріоритетних напрямків для ефективного партнерства між двома країнами є залучення інвестицій в економіки обох країн. Також перспективними галузями для торгово-економічного співробітництва України та Греції залишаються: туризм, будівництво, логістика, металургія і сільське господарство.

Ми вдячні Посольству Україні в Греції, нашим спікерам та всім учасникам за обмін безцінним досвідом!

Довідково:

Cеред поважних гостей на зустрічі були присутні: Надзвичайний і Повноважний Посол України в Греції Пан Сергій Шутенко та Пані Іоанна Букіс, член Торгово-промислової палати Пірея. 

Спікерами зустрічі виступили: Пан Віктор Сизоненко, Керівник Південноукраїнського офісу ЮК “Арцінгер”, Пан Олександр Лазарєв,  Голова Митного комітету ЕВА, СЕО компанії “Ламарін”, Пан Петрос Арванітіс, віце-президент Греко-української палати, директор “Alpha Shipping Agency”, Пані Ірина Сиротенко, голова робочої групи по управління відходами ЕВА, Менеджер з питань взаємодії з органами державної влади “Danone”, Пан Андреас Локатос, віце-президент компанії з розвитку індустріального парку Inofita Asopos (EANEP of Inofita), Секретар Федерації з переробки відходів та утилізації енергії, член правління компанії з управління промисловим парком Thisvi Viotia (DIAVIPETHIV), Пан Петрос Георгіадіс, директор грецької мережі супермаркетів “Bazaar”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: