fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-дискусія Європейської Бізнес Асоціації із Торгово-промисловою палатою Кіпру: “Дослідження можливостей для ведення бізнесу в Україні та Кіпрі”

22/ 09/ 2020
  22 вересня 2020 року відбулась онлайн-дискусія Європейської Бізнес Асоціації із Торгово-промисловою палатою Кіпру за участю представників дипломатичного корпусу. Так, спеціальними гостями нашої зустрічі стали Його Високоповажність пан Луїс Телемаху, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Кіпр в Україні, Пані Наталія Сіренко, Тимчасовий повірений у справах Посольства України на Кіпрі, та Пан Маріос Цаккіс, Генеральний секретар Торгово-промислової палати Кіпру. Разом зі спікерами Іриною Воєводіною, партнером юридичної фірми Interlegal (Україна), Аліною Куліковською, менеджером з розвитку бізнесу Sovereign Trust Limited (Кіпр), Романом Коренем, юристом Baker McKenzie (Україна), Артеміосом Г. Андреу, менеджером з розвитку бізнесу NewCytech Business Solutions (Кіпр), ми провели всебічне дослідження можливостей та умов для ведення бізнесу в альтернативних юрисдикціях України та Кіпру за такими критеріями як: особливості ведення бізнесу, ключові сектори для інвестицій, кроки для відкриття бізнесу, бюджет на утримання компанії, форми оподаткування, процедури ліцензування, ключові положення податкового режиму для ІТ-галузі. Останнім часом, в Україні було зроблено ряд ефективних кроків направлених на поліпшення умов ведення бізнесу, які відповідають європейським принципам регулювання підприємницької діяльності. Зокрема, сьогодні ми можемо спостерігати поліпшення бізнес-клімату завдяки: лібералізації валюти, прийняття нового Закону України “Про контролюючі іноземні компанії (КІК)”, вдосконалення антикорупційних інструментів, впровадження міжнародних процедур BEPS, активного розвитку напрямку цифровізації тощо. Ключовими галузями для інвестицій в Україні залишаються агробізнес, енергетика, інноваційні технології, виробництво, інфраструктура. Більш того, стратегічне положення між Європою і Азією та велика кількість кваліфікованих кадрів роблять Україну ще привабливішоою для інвесторів. У свою чергу, Кіпр приваблює міжнародну увагу і стає все більш перспективною країною для бізнесу, інвестицій та життя. Успіх острова пояснюється прогресивним законодавством, режимом регулювання і потужною мережею постачальників фінансових і професійних послуг. Уряд та інститути Кіпру активно налаштовані на утримання лідерства в розвитку галузі, забезпечення доступу до швидкозростаючих ринків і підтримку бізнесу на Кіпрі. Серед найбільших переваг даної юрисдикції: податкові пільги, високий рівень життя, низький рівень злочинності. Також у країні діє інвестиційна програма, яка надає громадянство Кіпру успішним заявникам та їхнім родинам протягом 6 місяців. Тому, за умови інвестування 2,5 мільйонів євро в економіку Кіпру та відповідності деяким критеріям, особи, які шукають другий паспорт, можуть отримати його тут. Необхідно зазначити, що ми в Україні зацікавлені у подальшому поглибленні двосторонніх відносин з республікою Кіпр, аби продовжити переймати позитивний досвід ведення бізнесу, і, таким чином, покращувати інвестиційну привабливість нашої країни на міжнародній арені.

22 вересня 2020 року відбулась онлайн-дискусія Європейської Бізнес Асоціації із Торгово-промисловою палатою Кіпру за участю представників дипломатичного корпусу. Так, спеціальними гостями нашої зустрічі стали Його Високоповажність пан Луїс Телемаху, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Кіпр в Україні, Пані Наталія Сіренко, Тимчасовий повірений у справах Посольства України на Кіпрі, та Пан Маріос Цаккіс, Генеральний секретар Торгово-промислової палати Кіпру.

Разом зі спікерами Іриною Воєводіною, партнером юридичної фірми Interlegal (Україна), Аліною Куліковською, менеджером з розвитку бізнесу Sovereign Trust Limited (Кіпр), Романом Коренем, юристом Baker McKenzie (Україна), Артеміосом Г. Андреу, менеджером з розвитку бізнесу NewCytech Business Solutions (Кіпр), ми провели всебічне дослідження можливостей та умов для ведення бізнесу в альтернативних юрисдикціях України та Кіпру за такими критеріями як: особливості ведення бізнесу, ключові сектори для інвестицій, кроки для відкриття бізнесу, бюджет на утримання компанії, форми оподаткування, процедури ліцензування, ключові положення податкового режиму для ІТ-галузі.

Останнім часом, в Україні було зроблено ряд ефективних кроків направлених на поліпшення умов ведення бізнесу, які відповідають європейським принципам регулювання підприємницької діяльності. Зокрема, сьогодні ми можемо спостерігати поліпшення бізнес-клімату завдяки: лібералізації валюти, прийняття нового Закону України “Про контролюючі іноземні компанії (КІК)”, вдосконалення антикорупційних інструментів, впровадження міжнародних процедур BEPS, активного розвитку напрямку цифровізації тощо. Ключовими галузями для інвестицій в Україні залишаються агробізнес, енергетика, інноваційні технології, виробництво, інфраструктура. Більш того, стратегічне положення між Європою і Азією та велика кількість кваліфікованих кадрів роблять Україну ще привабливішоою для інвесторів.

У свою чергу, Кіпр приваблює міжнародну увагу і стає все більш перспективною країною для бізнесу, інвестицій та життя. Успіх острова пояснюється прогресивним законодавством, режимом регулювання і потужною мережею постачальників фінансових і професійних послуг. Уряд та інститути Кіпру активно налаштовані на утримання лідерства в розвитку галузі, забезпечення доступу до швидкозростаючих ринків і підтримку бізнесу на Кіпрі. Серед найбільших переваг даної юрисдикції: податкові пільги, високий рівень життя, низький рівень злочинності. Також у країні діє інвестиційна програма, яка надає громадянство Кіпру успішним заявникам та їхнім родинам протягом 6 місяців. Тому, за умови інвестування 2,5 мільйонів євро в економіку Кіпру та відповідності деяким критеріям, особи, які шукають другий паспорт, можуть отримати його тут.

Необхідно зазначити, що ми в Україні зацікавлені у подальшому поглибленні двосторонніх відносин з республікою Кіпр, аби продовжити переймати позитивний досвід ведення бізнесу, і, таким чином, покращувати інвестиційну привабливість нашої країни на міжнародній арені.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: