fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

OLX Україна та ПриватБанк: спільна акція з 15% кешбеку при оплаті пакета “Преміум” карткою Visa Business

07/ 07/ 2023
  OLX Україна спільно з ПриватБанком запустили  акцію, яка дозволяє отримати 15% кешбеку при оплаті пакета Преміум карткою Visa Business. Участь у акції можуть взяти всі власники карток Visa Business ПриватБанку, включаючи Ключ до рахунку та/або Корпоративну картку. Отримання кешбеку - проста процедура. Для цього потрібно оплатити пакет Преміум на OLX карткою Visa Business від ПриватБанку, і 15% від вартості пакета автоматично повернуться на акаунт OLX. Реєстрація не потрібна, оскільки всі власники карток Visa Business беруть участь автоматично. Кешбек можна поєднувати з іншими акціями та знижками, доступними на онлайн-платформі OLX. Це надає додаткові можливості для привернення уваги до оголошень та розвитку бізнесу. Протягом 30 днів з дати нарахування, отриманий кешбек буде доступний на акаунті OLX, який користувачі можуть використати на наступні рекламні послуги: «Підняти вгору списку», Лого в списку оголошень на 30 днів*, «7 підняттів вгору списку», «VIP-оголошення», «Топ-оголошення», Набори послуг для просування оголошень. *Ця послуга створена для роботодавців в рубриці “Робота“ Якщо у вас немає картки Visa Business від ПриватБанку, ви можете безкоштовно відкрити цифрову картку онлайн через Приват24 для бізнесу (меню «Картки» → «Бізнес-картки» → «Додати картку») і одразу скористатися всіма перевагами акції. Відкриття нової картки Visa Business займає всього 5-10 хвилин, і її можна додати до платіжних систем Apple Pay або Google Pay. Не пропустіть можливість отримати свій кешбек. Акція триває з 12 червня до 12 серпня 2023 року. Детальну інформацію про акцію можна знайти на сайті: https://newpromos.privatbank.ua/keshbek_na_akaunt_OLX

OLX Україна спільно з ПриватБанком запустили  акцію, яка дозволяє отримати 15% кешбеку при оплаті пакета “Преміум” карткою Visa Business.

Участь у акції можуть взяти всі власники карток Visa Business ПриватБанку, включаючи “Ключ до рахунку” та/або Корпоративну картку.

Отримання кешбеку – проста процедура. Для цього потрібно оплатити пакет “Преміум” на OLX карткою Visa Business від ПриватБанку, і 15% від вартості пакета автоматично повернуться на акаунт OLX. Реєстрація не потрібна, оскільки всі власники карток Visa Business беруть участь автоматично.

Кешбек можна поєднувати з іншими акціями та знижками, доступними на онлайн-платформі OLX. Це надає додаткові можливості для привернення уваги до оголошень та розвитку бізнесу.

Протягом 30 днів з дати нарахування, отриманий кешбек буде доступний на акаунті OLX, який користувачі можуть використати на наступні рекламні послуги:
«Підняти вгору списку»,
“Лого в списку оголошень на 30 днів”*,
«7 підняттів вгору списку»,
«VIP-оголошення»,
«Топ-оголошення»,
Набори послуг для просування оголошень.

*Ця послуга створена для роботодавців в рубриці “Робота“

Якщо у вас немає картки Visa Business від ПриватБанку, ви можете безкоштовно відкрити цифрову картку онлайн через “Приват24 для бізнесу” (меню «Картки» → «Бізнес-картки» → «Додати картку») і одразу скористатися всіма перевагами акції. Відкриття нової картки Visa Business займає всього 5-10 хвилин, і її можна додати до платіжних систем Apple Pay або Google Pay.

Не пропустіть можливість отримати свій кешбек. Акція триває з 12 червня до 12 серпня 2023 року.

Детальну інформацію про акцію можна знайти на сайті: https://newpromos.privatbank.ua/keshbek_na_akaunt_OLX

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: