fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Олена Сукманова очолить практику вирішення судових спорів Sayenko Kharenko

25/ 10/ 2019
  До практики вирішення судових спорів Sayenko Kharenko в якості нового партнера приєднується Олена Сукманова, судовий адвокат із багаторічним стажем і глибоким розумінням багатьох індустрій. Її понад 20-річний досвід роботи включає керівні позиції в юридичних департаментах найбільших банків і промислових холдингів, а також 2 роки на посаді заступника і першого заступника Міністра юстиції України. За час попередньої роботи Олена отримала величезний практичний досвід зі стягнення заборгованості, вирішення земельних спорів та боротьби з рейдерством – саме в тих сферах, де зараз виник підвищений попит серед клієнтів Sayenko Kharenko на захист їхніх інтересів. У зв’язку з цим CEO Sayenko Kharenko Назар Чернявський зазначив: «Ми традиційно передбачаємо запит з боку клієнтів та виходимо до них із уже готовим продуктом, який максимально відповідатиме їхнім бізнес-потребам». Партнер Сергій Погребной, зі свого боку, так прокоментував вихід нового партнера: «Приємно вітати такого професіонала в нашій команді. Олена близька нам за цінностями та амбіціями. Глибокий досвід Олени допоможе структурувати та посилити практику. Не маю жодних сумнівів, її приєднання дозволить нам ще ефективніше вирішувати бізнес-задачі наших клієнтів та надавати рішення для комплексного захисту бізнесу».

До практики вирішення судових спорів Sayenko Kharenko в якості нового партнера приєднується Олена Сукманова, судовий адвокат із багаторічним стажем і глибоким розумінням багатьох індустрій. Її понад 20-річний досвід роботи включає керівні позиції в юридичних департаментах найбільших банків і промислових холдингів, а також 2 роки на посаді заступника і першого заступника Міністра юстиції України.

За час попередньої роботи Олена отримала величезний практичний досвід зі стягнення заборгованості, вирішення земельних спорів та боротьби з рейдерством – саме в тих сферах, де зараз виник підвищений попит серед клієнтів Sayenko Kharenko на захист їхніх інтересів. У зв’язку з цим CEO Sayenko Kharenko Назар Чернявський зазначив: «Ми традиційно передбачаємо запит з боку клієнтів та виходимо до них із уже готовим продуктом, який максимально відповідатиме їхнім бізнес-потребам».

Партнер Сергій Погребной, зі свого боку, так прокоментував вихід нового партнера: «Приємно вітати такого професіонала в нашій команді. Олена близька нам за цінностями та амбіціями. Глибокий досвід Олени допоможе структурувати та посилити практику. Не маю жодних сумнівів, її приєднання дозволить нам ще ефективніше вирішувати бізнес-задачі наших клієнтів та надавати рішення для комплексного захисту бізнесу».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: