fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Олександр Камша призначений керівником Дніпровського офісу «Ілляшев та Партнери»

25/ 12/ 2023
  Адвокат, арбітражний керуючий Олександр Камша призначений керівником Дніпровського офісу юридичної фірми «Ілляшев та Партнери».  Олександр Камша приєднався до команди фірми у 2018 році та супроводжує одні з найбільших проектів у регіоні. Олександр спеціалізується на вирішенні спорів в сфері банківських і фінансових послуг, господарських, корпоративних спорах, судових спорах в сфері нерухомості, справах про неплатоспроможність, комплексних боргових спорах та виконанні судових рішень. Консультує клієнтів з широкого спектру питань, пов’язаних із справами про захист честі, гідності та ділової репутації, справами про шахрайство. Супроводжує і консультує підприємства з питань поточної господарської діяльності, представляє інтереси при взаємодії з державними органами та органами місцевого самоврядування.  «Подальший розвиток Дніпровського офісу має стратегічне значення. Це додаткова перевага для клієнтів фірми, адже дозволяє нам оперативно забезпечувати юридичну підтримку їх бізнесу в одному з найбільших промислово-економічних центрів України, – прокоментував призначення керуючий партнер «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев. – Призначення Олександра Камші керівником Дніпровського офісу – це визнання не тільки високого професійного рівня, але й внеску Олександра у зміцнення наших позицій на регіональному ринку». Заснований у 2013 році, Дніпровський офіс «Ілляшев та Партнери» надає повний спектр юридичних послуг національним та іноземним підприємствам і компаніям, фінансовим установам, державним організаціям. Входить до числа лідерів рейтингу визнання регіональних юридичних фірм за результатами всеукраїнського щорічного дослідження «50 провідних юридичних фірм України 2024» видавництва «Юридична практика».

Адвокат, арбітражний керуючий Олександр Камша призначений керівником Дніпровського офісу юридичної фірми «Ілляшев та Партнери». 

Олександр Камша приєднався до команди фірми у 2018 році та супроводжує одні з найбільших проектів у регіоні. Олександр спеціалізується на вирішенні спорів в сфері банківських і фінансових послуг, господарських, корпоративних спорах, судових спорах в сфері нерухомості, справах про неплатоспроможність, комплексних боргових спорах та виконанні судових рішень. Консультує клієнтів з широкого спектру питань, пов’язаних із справами про захист честі, гідності та ділової репутації, справами про шахрайство. Супроводжує і консультує підприємства з питань поточної господарської діяльності, представляє інтереси при взаємодії з державними органами та органами місцевого самоврядування. 

«Подальший розвиток Дніпровського офісу має стратегічне значення. Це додаткова перевага для клієнтів фірми, адже дозволяє нам оперативно забезпечувати юридичну підтримку їх бізнесу в одному з найбільших промислово-економічних центрів України, – прокоментував призначення керуючий партнер «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев. – Призначення Олександра Камші керівником Дніпровського офісу – це визнання не тільки високого професійного рівня, але й внеску Олександра у зміцнення наших позицій на регіональному ринку».

Заснований у 2013 році, Дніпровський офіс «Ілляшев та Партнери» надає повний спектр юридичних послуг національним та іноземним підприємствам і компаніям, фінансовим установам, державним організаціям. Входить до числа лідерів рейтингу визнання регіональних юридичних фірм за результатами всеукраїнського щорічного дослідження «50 провідних юридичних фірм України 2024» видавництва «Юридична практика».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: