fbpx

Олександр Бондар: Вичерпних роз’яснень щодо об’єднання лікарських засобів в один лот немає

25/ 04/ 2018

24 квітня відбувся вебінар “Оскарження процедур державних закупівель в АМКУ. Практика АМКУ”, організований юридичною компанією” Правовий Альянс”.

Спікером вебінару виступив старший юрист Олександр Бондар, який в ході виступу розповів про особливості подання скарги в АМКУ, основні вимоги до її змісту, терміни її подання та розгляду, помилки і зловживання, які стосуються кваліфікаційних критеріїв вибору учасників, а також інші типові проблемні питання, які часто є предметом для оскарження.

«Одним з класичних порушень при закупівлі лікарських засобів є необґрунтоване об’єднання товарів в 1 лот, що призводить до подачі численних скарг в АМКУ. Порядок визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17 березня 2016 року № 454, містить тільки загальні положення щодо зазначеного. Вичерпних роз’яснень з даного питання не існує. З урахуванням зазначеного, рекомендації АМКУ від 30 березня 2018 року МОЗ і Мінекономрозвитку щодо підготовки загальних методологічних роз’яснень з метою вдосконалення визначення предмета закупівлі лікарських засобів є вкрай важливими» – підкреслив Олександр.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: