fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Олег Самусь увійшов до списку кращих GR менеджерів України

27/ 11/ 2020
  Минулої п’ятниці, 20 листопада 2020 року, стали відомі імена найкращих управлінців України згідно з рейтингом «ТОП-100. Рейтинги найбільших». Партнер Sayenko Kharenko Олег Самусь став одним із переможців у дебютній для рейтингу номінації «Кращий GR-менеджер». Церемонія нагородження відбулася в рамах Business Wisdom Summit, організованого бізнес/медіа бюро еkonomika + і порталом delo.ua. Олег Самусь так прокоментував своє включення в рейтинг: «Сфера GR поки що залишається відносно новою для України. Можна навіть сказати, що зараз відбувається її становлення – напрацьовуються практики цивілізованого GR, формується професійна спільнота, з’являються яскраві і сильні фахівці. Тим приємніше мені отримати професійне визнання в новій для рейтингу номінації».

Минулої п’ятниці, 20 листопада 2020 року, стали відомі імена найкращих управлінців України згідно з рейтингом «ТОП-100. Рейтинги найбільших». Партнер Sayenko Kharenko Олег Самусь став одним із переможців у дебютній для рейтингу номінації «Кращий GR-менеджер».

Церемонія нагородження відбулася в рамах Business Wisdom Summit, організованого бізнес/медіа бюро еkonomika + і порталом delo.ua.

Олег Самусь так прокоментував своє включення в рейтинг: «Сфера GR поки що залишається відносно новою для України. Можна навіть сказати, що зараз відбувається її становлення – напрацьовуються практики цивілізованого GR, формується професійна спільнота, з’являються яскраві і сильні фахівці. Тим приємніше мені отримати професійне визнання в новій для рейтингу номінації».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: