fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Олег Климчук та Володимир Грунський відзначені рейтингом World Trademark Review (WTR) 1000, 2024

09/ 02/ 2024
  Міжнародний рейтинг World Trademark Review (WTR) 1000, 2024 відзначив у Бронзовій лізі Олега Климчука, партнера Sayenko Kharenko, та Володимира Грунського, радника фірми.   У виданні відзначено цінність Олега Климчука як партнера та наголошено на його експертності у практиці інтелектуальної власності, зокрема у сфері ІТ-послуг, медіа та зв’язку. Володимира Грунського, відзначають як успішного спеціаліста у судових спорах з питань інтелектуальної власності та підкреслюють його особливі навички у веденні справ пов’язаних з боротьбою з контрафактом.  WTR 1000 – це авторитетний міжнародний рейтинг, що зосереджується на практиці торговельних марок та визначає найкращих фахівців у цій галузі. Це видання є основним ресурсом для клієнтів, які шукають експертизу у цій сфері.  Для складання рейтингу WTR 1000 проводиться вичерпне дослідження з метою визначення видатних фірм та осіб у цій галузі. При визначенні лідерів ринку, враховуються такі фактори, як глибина експертизи, рівень виконаної роботи та наявність позитивних відгуків колег та клієнтів.  Sayenko Kharenko пишається досягненнями Олега та Володимира і вітає їх з цією заслуженою нагородою.

Міжнародний рейтинг World Trademark Review (WTR) 1000, 2024 відзначив у Бронзовій лізі Олега Климчука, партнера Sayenko Kharenko, та Володимира Грунського, радника фірми.  

У виданні відзначено цінність Олега Климчука як партнера та наголошено на його експертності у практиці інтелектуальної власності, зокрема у сфері ІТ-послуг, медіа та зв’язку. Володимира Грунського, відзначають як успішного спеціаліста у судових спорах з питань інтелектуальної власності та підкреслюють його особливі навички у веденні справ пов’язаних з боротьбою з контрафактом. 

WTR 1000 – це авторитетний міжнародний рейтинг, що зосереджується на практиці торговельних марок та визначає найкращих фахівців у цій галузі. Це видання є основним ресурсом для клієнтів, які шукають експертизу у цій сфері. 

Для складання рейтингу WTR 1000 проводиться вичерпне дослідження з метою визначення видатних фірм та осіб у цій галузі. При визначенні лідерів ринку, враховуються такі фактори, як глибина експертизи, рівень виконаної роботи та наявність позитивних відгуків колег та клієнтів. 

Sayenko Kharenko пишається досягненнями Олега та Володимира і вітає їх з цією заслуженою нагородою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: