fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Оголошення про пошук розробника Методичних рекомендацій щодо змісту та порядку складання звіту з оцінки впливу на довкілля у видобувному секторі

22/ 02/ 2021
  Комітет промислової екології та сталого розвитку (надалі – Комітет) Європейської Бізнес Асоціації (надалі –  Асоціації) оголошує пошук підрядника для реалізації проєкту з розробки Методичних рекомендацій щодо змісту та порядку складання звіту з оцінки впливу на довкілля у видобувному секторі (надалі – Проєкт). І. Що нам потрібно? Завданням Проєкту є напрацювання галузевих рекомендацій з підготовки звіту з оцінки впливу на довкілля (надалі – ОВД) відповідно до Директиви Європейського Парламенту та Ради 2011/92/ЄС від 13 грудня 2011 року про оцінку впливу окремих державних і приватних проєктів на навколишнє середовище, а саме пропонується розробити рекомендації з підготовки звіту з ОВД для підприємств видобувного сектору. Практика розробки подібних документів є досить поширеною у європейських країнах з огляду на стратегічне значення видобувної галузі для економіки та її вплив на довкілля. У результаті реалізації Проєкту очікується підвищення якості наданих звітів з ОВД, зменшення часу підготовки з ОВД та збільшення кількості виданих позитивних висновків з ОВД. ІІ. Кого ми шукаємо?   Компанію, яка зможе підготувати документ на основі постійної тісної взаємодії з компаніями-учасниками Проєкту з урахуванням кращих європейських практик та відповідно до чинного законодавства України. ІІІ. Яким вимогам має відповідати компанія-розробник?  Досвід роботи у сфері екологічного консалтингу. Дотримання встановлених строків надання послуг. Здатність розробити Проєкт відповідно до технічного завдання (додаток 1 до цього Оголошення) та строків, визначених у цьому Оголошенні. Висока якість послуг та обслуговування. Компанія не знаходитися в процесі ліквідації та/або банкрутства. Попередній досвід співпраці з міжнародними компаніями та організаціями є перевагою. Інформація про кандидата може мати довільну форму. Що обов’язково має містити заявка кандидата?   Історія діяльності компанії на ринку України. Основні досягнення компанії у реалізації екологічних проєктів.  Цінову пропозицію щодо надання послуг з розробки, відповідно до форми (додаток 2 до цього Оголошення) Можливі додаткові опції, котрі Ви можете запропонувати Комітету Асоціації, та умови їх надання.  Будь-яка інша інформація, що може мати додатковий інтерес для Комітету Асоціації. Оцінка пропозицій буде здійснюватися Асоціацією та компаніями-учасниками Проєкту.  Договір буде укладено з тим претендентом, який чия пропозиція буде відповідати вимогам, визначеним у цьому Оголошенні та додатку 1 до нього, а цінова пропозиція виявиться найменшою. Надіслати свої заяви та отримати більш детальну інформацію Ви можете, звернувшись до Ольги Бойко, координатора Комітету Асоціації: Olga.Boiko@eba.com.ua, тел.: (067) 141 03 12. Термін подання заяв – до 9-го березня 2021 року. Про результати розгляду заявок усіх кандидатів буде повідомлено електронною поштою. 

Комітет промислової екології та сталого розвитку (надалі – Комітет) Європейської Бізнес Асоціації (надалі –  Асоціації) оголошує пошук підрядника для реалізації проєкту з розробки Методичних рекомендацій щодо змісту та порядку складання звіту з оцінки впливу на довкілля у видобувному секторі (надалі – Проєкт).

І. Що нам потрібно?

Завданням Проєкту є напрацювання галузевих рекомендацій з підготовки звіту з оцінки впливу на довкілля (надалі – ОВД) відповідно до Директиви Європейського Парламенту та Ради 2011/92/ЄС від 13 грудня 2011 року про оцінку впливу окремих державних і приватних проєктів на навколишнє середовище, а саме пропонується розробити рекомендації з підготовки звіту з ОВД для підприємств видобувного сектору. Практика розробки подібних документів є досить поширеною у європейських країнах з огляду на стратегічне значення видобувної галузі для економіки та її вплив на довкілля. У результаті реалізації Проєкту очікується підвищення якості наданих звітів з ОВД, зменшення часу підготовки з ОВД та збільшення кількості виданих позитивних висновків з ОВД.

ІІ. Кого ми шукаємо?  

Компанію, яка зможе підготувати документ на основі постійної тісної взаємодії з компаніями-учасниками Проєкту з урахуванням кращих європейських практик та відповідно до чинного законодавства України.

ІІІ. Яким вимогам має відповідати компанія-розробник? 

  1. Досвід роботи у сфері екологічного консалтингу.
  2. Дотримання встановлених строків надання послуг.
  3. Здатність розробити Проєкт відповідно до технічного завдання (додаток 1 до цього Оголошення) та строків, визначених у цьому Оголошенні.
  4. Висока якість послуг та обслуговування.
  5. Компанія не знаходитися в процесі ліквідації та/або банкрутства.

Попередній досвід співпраці з міжнародними компаніями та організаціями є перевагою.

Інформація про кандидата може мати довільну форму. Що обов’язково має містити заявка кандидата?  

  1. Історія діяльності компанії на ринку України.
  2. Основні досягнення компанії у реалізації екологічних проєктів. 
  3. Цінову пропозицію щодо надання послуг з розробки, відповідно до форми (додаток 2 до цього Оголошення)
  4. Можливі додаткові опції, котрі Ви можете запропонувати Комітету Асоціації, та умови їх надання. 
  5. Будь-яка інша інформація, що може мати додатковий інтерес для Комітету Асоціації.

Оцінка пропозицій буде здійснюватися Асоціацією та компаніями-учасниками Проєкту. 

Договір буде укладено з тим претендентом, який чия пропозиція буде відповідати вимогам, визначеним у цьому Оголошенні та додатку 1 до нього, а цінова пропозиція виявиться найменшою.

Надіслати свої заяви та отримати більш детальну інформацію Ви можете, звернувшись до Ольги Бойко, координатора Комітету Асоціації: Olga.Boiko@eba.com.ua, тел.: (067) 141 03 12.

Термін подання заяв – до 9-го березня 2021 року.

Про результати розгляду заявок усіх кандидатів буде повідомлено електронною поштою. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: