fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Оголошення про пошук розробника дослідження можливостей та перспектив утилізації золошлакових продуктів і гірничої породи в дорожньому будівництві

22/ 02/ 2021
  Комітет промислової екології та сталого розвитку (надалі – Комітет) Європейської Бізнес Асоціації (надалі – Асоціації) оголошує пошук підрядника для реалізації проєкту з дослідження можливостей та перспектив утилізації золошлакових продуктів і гірничої породи в дорожньому будівництві (надалі – Проєкт). І. Що нам потрібно? Завданням Проєкту є опрацювання європейського досвіду використання золошлакових продуктів і гірничої породи в дорожньому будівництві з подальшою розробкою рекомендацій для підвищення рівня утилізації золошлаків в Україні. Для України, як країни, що підписала угоду про асоціацію з ЄС взяла на себе зобов’язання щодо імплементації європейського законодавства, в т.ч. у сфері розвитку циркулярної економіки, європейський досвід є найбільш цінним та придатним до імплементації. ІІ. Кого ми шукаємо? Компанію, яка зможе підготувати документ на основі постійної тісної взаємодії з компаніями-учасниками Проєкту з урахуванням кращих європейських практик та відповідно до чинного законодавства України. ІІІ. Яким вимогам має відповідати компанія-розробник?  Досвід розробки аналітичних матеріалів у сфері управління промисловими відходами. Досвід роботи у сфері консалтингу не менше 2 років. Дотримання встановлених строків надання послуг. Здатність розробити Проєкт відповідно до технічного завдання (додаток 1 до цього Оголошення) та строків, визначених у цьому Оголошенні. Висока якість послуг та обслуговування. Компанія не знаходиться в процесі ліквідації та/або банкрутства.  Попередній досвід співпраці з міжнародними компаніями та організаціями є перевагою.  Інформація про кандидата може мати довільну форму. Що обов’язково має містити заявка кандидата? Історія діяльності компанії на ринку України. Основні досягнення компанії у реалізації дослідницьких проєктів.  Цінову пропозицію щодо надання послуг з розробки, відповідно до форми (додаток 2 до цього Оголошення). Можливі додаткові опції, котрі Ви можете запропонувати Комітету Асоціації, та умови їх надання.  Будь-яка інша інформація, що може мати додатковий інтерес для Комітету Асоціації.  Оцінка пропозицій буде здійснюватися Асоціацією та компаніями-учасниками Проєкту.  Договір буде укладено з тим претендентом, чия пропозиція буде відповідати вимогам, визначеним у цьому Оголошенні та додатку 1 до нього, а цінова пропозиція виявиться найменшою. Надіслати свої заяви та отримати більш детальну інформацію Ви можете, звернувшись до Ольги Бойко, координатора Комітету Асоціації: Olga.Boiko@eba.com.ua, тел.: (067) 141 03 12. Термін подання заяв – до 9-го березня 2021 року. Про результати розгляду заявок усіх кандидатів буде повідомлено електронною поштою.

Комітет промислової екології та сталого розвитку (надалі – Комітет) Європейської Бізнес Асоціації (надалі – Асоціації) оголошує пошук підрядника для реалізації проєкту з дослідження можливостей та перспектив утилізації золошлакових продуктів і гірничої породи в дорожньому будівництві (надалі – Проєкт).

І. Що нам потрібно?

Завданням Проєкту є опрацювання європейського досвіду використання золошлакових продуктів і гірничої породи в дорожньому будівництві з подальшою розробкою рекомендацій для підвищення рівня утилізації золошлаків в Україні.

Для України, як країни, що підписала угоду про асоціацію з ЄС взяла на себе зобов’язання щодо імплементації європейського законодавства, в т.ч. у сфері розвитку циркулярної економіки, європейський досвід є найбільш цінним та придатним до імплементації.

ІІ. Кого ми шукаємо?

Компанію, яка зможе підготувати документ на основі постійної тісної взаємодії з компаніями-учасниками Проєкту з урахуванням кращих європейських практик та відповідно до чинного законодавства України.

ІІІ. Яким вимогам має відповідати компанія-розробник? 

 1. Досвід розробки аналітичних матеріалів у сфері управління промисловими відходами.
 2. Досвід роботи у сфері консалтингу не менше 2 років.
 3. Дотримання встановлених строків надання послуг.
 4. Здатність розробити Проєкт відповідно до технічного завдання (додаток 1 до цього Оголошення) та строків, визначених у цьому Оголошенні.
 5. Висока якість послуг та обслуговування.
 6. Компанія не знаходиться в процесі ліквідації та/або банкрутства. 

Попередній досвід співпраці з міжнародними компаніями та організаціями є перевагою. 

Інформація про кандидата може мати довільну форму. Що обов’язково має містити заявка кандидата?

 1. Історія діяльності компанії на ринку України.
 2. Основні досягнення компанії у реалізації дослідницьких проєктів. 
 3. Цінову пропозицію щодо надання послуг з розробки, відповідно до форми (додаток 2 до цього Оголошення).
 4. Можливі додаткові опції, котрі Ви можете запропонувати Комітету Асоціації, та умови їх надання. 
 5. Будь-яка інша інформація, що може мати додатковий інтерес для Комітету Асоціації. 

Оцінка пропозицій буде здійснюватися Асоціацією та компаніями-учасниками Проєкту. 

Договір буде укладено з тим претендентом, чия пропозиція буде відповідати вимогам, визначеним у цьому Оголошенні та додатку 1 до нього, а цінова пропозиція виявиться найменшою.

Надіслати свої заяви та отримати більш детальну інформацію Ви можете, звернувшись до Ольги Бойко, координатора Комітету Асоціації: Olga.Boiko@eba.com.ua, тел.: (067) 141 03 12.

Термін подання заяв – до 9-го березня 2021 року.

Про результати розгляду заявок усіх кандидатів буде повідомлено електронною поштою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: