fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Огляд ринку праці у Харкові та області

19/ 05/ 2021
  Інформація надана grc.ua. При використанні матеріалів гіперпосилання обов’язкове. Харків та область входять до п’ятірки ключових регіонів на ринку праці України. В травні 2021 харківські вакансії становили 5% від усіх актуальних вакансій на кадровому порталі grc.ua. Резюме від бажаючих працювати у першій столиці України – 4%. Харківські роботодавці найбільше потребують спеціалістів з IT/телеком. Також, як і всюди по Україні, у регіоні є потреба у менеджерах з продажів. Третє місце за кількістю пропозицій у Харкові та області – для спеціалістів з виробництва та сільського господарства. Найменше вакансій для держслужбовців (0.2%) та домашнього персоналу (0.1%). Середня пропонована заробітна плата у Харкові та області – близько 18 тис грн. Переважна більшість вакансій на кадровому порталі (44%) стартують від 14 тис. грн. Цікаво, що у Харкові (без районних центрів) середня заробітна плата вища та становить приблизно 25 тис. грн. 40% роботодавців Харкова пропонують компенсацію значно нижче – від 16 тис. грн. Є і вакансії від 63 тис грн, але їх усього 9% від усіх вакансій Харкова. Переїзд заради кар’єри. Згідно з даними U.S. Census Bureau, середньостатистичний житель США протягом свого життя змінює своє місце проживання близько 12 разів. Причини мобільності американців різні, але одна з найбільш поширених – зміна місця роботи або релокейт офісу. Українці менш мобільні, але як показує опитування, проведене аналітиками grc.ua, третина кандидатів (34%), зареєстрованих на кадровому порталі, згодні змінити місце проживання (місто, область, країну) за умови покращення фінансової компенсації та кар’єрних перспектив. Найбільш  мобільними є кандидати, які претендують на посади топ-менеджерів. Так, 11.4% пошукачів роботи в цій категорії готові переїхати зі свого міста або регіону. Також, відкриті до змін у житті менеджери з продажів (10.7%). Трохи відстають спеціалісти з IT/телеком (10.5%), але вони більш відкриті до переїзду за кордон ніж інші категорії кандидатів – майже кожен шостий кандидат категорії хоча б раз замислювався про зміну країни проживання.  На четвертому місці серед охочих змінити свій регіон або місто – пошукачі роботи у категорії «виробництво та сільське господарство» (9.3%). П’ятірку наймобільніших кандидатів закривають студенти та молодь – 6.3% кандидатів категорії «початок кар’єри/студенти» зголошуються на переїзд.  Онлайн-презентація підсумків дослідження «Рейтинг роботодавців України 2020-2021»: Найбажаніші роботодавці України. Як бути тим, кого обирають. Дата та час: 27 травня о 12:00  На онлайн-зустрічі команда кадрового порталу grc.ua презентує результати дослідження пошукацьких настроїв, а учасники події дізнають, що цінують пошукачі в роботодавцеві, на що звертають увагу, обираючи компанію, та хто з роботодавців є найбільш привабливим на ринку праці.  Участь у онлайн-зустрічі безкоштовна. Реєстрація за посиланням.

Інформація надана grc.ua.

При використанні матеріалів гіперпосилання обов’язкове.

Харків та область входять до п’ятірки ключових регіонів на ринку праці України. В травні 2021 харківські вакансії становили 5% від усіх актуальних вакансій на кадровому порталі grc.ua. Резюме від бажаючих працювати у першій столиці України – 4%.

Харківські роботодавці найбільше потребують спеціалістів з IT/телеком. Також, як і всюди по Україні, у регіоні є потреба у менеджерах з продажів. Третє місце за кількістю пропозицій у Харкові та області – для спеціалістів з виробництва та сільського господарства. Найменше вакансій для держслужбовців (0.2%) та домашнього персоналу (0.1%).

Середня пропонована заробітна плата у Харкові та області – близько 18 тис грн. Переважна більшість вакансій на кадровому порталі (44%) стартують від 14 тис. грн. Цікаво, що у Харкові (без районних центрів) середня заробітна плата вища та становить приблизно 25 тис. грн. 40% роботодавців Харкова пропонують компенсацію значно нижче – від 16 тис. грн. Є і вакансії від 63 тис грн, але їх усього 9% від усіх вакансій Харкова.

Переїзд заради кар’єри

Згідно з даними U.S. Census Bureau, середньостатистичний житель США протягом свого життя змінює своє місце проживання близько 12 разів. Причини мобільності американців різні, але одна з найбільш поширених – зміна місця роботи або релокейт офісу. Українці менш мобільні, але як показує опитування, проведене аналітиками grc.ua, третина кандидатів (34%), зареєстрованих на кадровому порталі, згодні змінити місце проживання (місто, область, країну) за умови покращення фінансової компенсації та кар’єрних перспектив.

Найбільш  мобільними є кандидати, які претендують на посади топ-менеджерів. Так, 11.4% пошукачів роботи в цій категорії готові переїхати зі свого міста або регіону. Також, відкриті до змін у житті менеджери з продажів (10.7%). Трохи відстають спеціалісти з IT/телеком (10.5%), але вони більш відкриті до переїзду за кордон ніж інші категорії кандидатів – майже кожен шостий кандидат категорії хоча б раз замислювався про зміну країни проживання.  На четвертому місці серед охочих змінити свій регіон або місто – пошукачі роботи у категорії «виробництво та сільське господарство» (9.3%). П’ятірку наймобільніших кандидатів закривають студенти та молодь – 6.3% кандидатів категорії «початок кар’єри/студенти» зголошуються на переїзд. 

Онлайн-презентація підсумків дослідження «Рейтинг роботодавців України 2020-2021»: Найбажаніші роботодавці України. Як бути тим, кого обирають.

Дата та час: 27 травня о 12:00 

На онлайн-зустрічі команда кадрового порталу grc.ua презентує результати дослідження пошукацьких настроїв, а учасники події дізнають, що цінують пошукачі в роботодавцеві, на що звертають увагу, обираючи компанію, та хто з роботодавців є найбільш привабливим на ринку праці. 

Участь у онлайн-зустрічі безкоштовна. Реєстрація за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: