fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Оффлайн Засідання Координаційної ради за участі Голів комітетів і Робочих груп Асоціації в Одесі та Візит на УкрЕкоПром з Асоціацією в Одесі

08/ 09/ 2020
    8 вересня 2020 року відбулося довгоочікуване Офлайн Засідання Координаційної ради, на якому Керівник Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації Катерина Морозова разом з Членами КР, Головами комітетів і Робочих груп Асоціації в Одесі обговорили деякі організаційні питання активності Офісу. Зокрема, приділили увагу питанням адвокації та захисту інтересів членських компаній, поділились нашими досягненнями за період онлайну, актуалізували плани Комітетів та зустрічі у нових форматах, а також провели колективний брейнсторм щодо розвитку Асоціації у Південному регіоні з урахуванням нових реалій. Родзинкою зустрічі став візит до виробничих потужностей компанії УкрЕкоПром, де директор Віталій Данкевич, презентував колегам, як відбуваються процеси утилізації та знищення відходів, яке обладнання і установки компанія використовує у своїй роботі, та який шлях проходять небезпечні відходи підприємств з моменту їх утворення і до етапу повного знищення або переробки. Крім того, акцентували увагу на необхідності вирішення проблеми поводження з відходами, адже вона набирає все більшу вагу і значення в суспільстві. Дякуємо учасникам за продуктивний брейнсторм та жваве обговорення, а компанії УкрЕкоПром за гостинність та активне  просування питання екосвідомості в соціумі!
01/

 

8 вересня 2020 року відбулося довгоочікуване Офлайн Засідання Координаційної ради, на якому Керівник Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації Катерина Морозова разом з Членами КР, Головами комітетів і Робочих груп Асоціації в Одесі обговорили деякі організаційні питання активності Офісу. Зокрема, приділили увагу питанням адвокації та захисту інтересів членських компаній, поділились нашими досягненнями за період онлайну, актуалізували плани Комітетів та зустрічі у нових форматах, а також провели колективний брейнсторм щодо розвитку Асоціації у Південному регіоні з урахуванням нових реалій.

Родзинкою зустрічі став візит до виробничих потужностей компанії УкрЕкоПром, де директор Віталій Данкевич, презентував колегам, як відбуваються процеси утилізації та знищення відходів, яке обладнання і установки компанія використовує у своїй роботі, та який шлях проходять небезпечні відходи підприємств з моменту їх утворення і до етапу повного знищення або переробки. Крім того, акцентували увагу на необхідності вирішення проблеми поводження з відходами, адже вона набирає все більшу вагу і значення в суспільстві.

Дякуємо учасникам за продуктивний брейнсторм та жваве обговорення, а компанії УкрЕкоПром за гостинність та активне  просування питання екосвідомості в соціумі!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: