fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Одразу чотири юристи Sayenko Kharenko рекомендовані серед кращих світових експертів у сфері конкурентного права за версією Expert Guides 2021

07/ 10/ 2021
  Авторитетний міжнародний довідник Expert Guide відзначив партнерів Володимира Саєнка, Валентину Гвоздь та Максима Назаренка разом із позаштатним радником Дмитром Тараником поміж кращих світових юристів у сфері конкурентного та антимонопольного права. Цьогорічне 15 видання Expert Guide: Competition and Antitrust 2021 відзначило понад 1 560 експертів із 60 країн світу. Фіналістів визначили за результатами комплексного незалежного дослідження та опитування близько 4 000 спеціалістів із 80 юрисдикцій. Вже понад 27 років серія довідників Expert Guides видавництва Legal Media Group визначають провідних експертів і юристів у різних галузях права. Рейтинг ґрунтується на комплексному незалежному дослідженні, відгуках і рекомендаціях клієнтів і колег по ринку. * * * Про Sayenko Kharenko Sayenko Kharenko — одна з провідних юридичних фірм України, що надає комплексну підтримку в усіх основних галузях економіки. Заснована у 2004 році, тепер фірма є однією з найбільших юридичних фірм України і налічує більш як 120 юристів. За 17 років Sayenko Kharenko допомогла понад 2000 клієнтам із 60 країн світу: від міжнародних корпорацій до некомерційного сектора. Детальніша інформація за покликанням www.sk.ua. Контактна інформація: Альона Онищенко, Директор відділу маркетингу і розвитку T: +380 44 499 6000, E: aon@sk.ua

Авторитетний міжнародний довідник Expert Guide відзначив партнерів Володимира Саєнка, Валентину Гвоздь та Максима Назаренка разом із позаштатним радником Дмитром Тараником поміж кращих світових юристів у сфері конкурентного та антимонопольного права.

Цьогорічне 15 видання Expert Guide: Competition and Antitrust 2021 відзначило понад 1 560 експертів із 60 країн світу. Фіналістів визначили за результатами комплексного незалежного дослідження та опитування близько 4 000 спеціалістів із 80 юрисдикцій.

Вже понад 27 років серія довідників Expert Guides видавництва Legal Media Group визначають провідних експертів і юристів у різних галузях права. Рейтинг ґрунтується на комплексному незалежному дослідженні, відгуках і рекомендаціях клієнтів і колег по ринку.

* * *

Про Sayenko Kharenko

Sayenko Kharenko — одна з провідних юридичних фірм України, що надає комплексну підтримку в усіх основних галузях економіки. Заснована у 2004 році, тепер фірма є однією з найбільших юридичних фірм України і налічує більш як 120 юристів. За 17 років Sayenko Kharenko допомогла понад 2000 клієнтам із 60 країн світу: від міжнародних корпорацій до некомерційного сектора.

Детальніша інформація за покликанням www.sk.ua.

Контактна інформація: Альона Онищенко, Директор відділу маркетингу і розвитку

T: +380 44 499 6000, E: aon@sk.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: