fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Одна година — і «море, привіт»: SkyUp відновлює рейси Київ — Одеса

27/ 04/ 2021
  SkyUp починає літати з Києва до Одеси. Перший рейс відбудеться 28 травня. Рейси Київ — Одеса — Київ будемо виконувати щодня, крім 30 травня. З Києва вилітатимемо о 08:00 ранку, а з Одеси — о 09:50 ранку. Тривалість польоту — 1 година. Квитки вже доступні на офіційному сайті авіакомпанії skyup.aero. Також з кінця травня розпочинаємо виконувати рейси в Одесу із Харкова, Львова і Запоріжжя. Ціни на квитки стартують від 630 грн* в одну сторону. Більше подробиць в новині. Втекти до моря на кілька днів без зайвого організаційного клопоту легко з нашими короткими подорожами у форматі CityBreak, вартість яких охоплює не лише переліт, але й готель за спецціною. Придбати таку мандрівку в Одесу можна буде на спеціальній сторінці. Подорожуйте Україною зі SkyUp і дотримуйтеся чинних норм і правил безпеки для збереження свого здоров’я.

SkyUp починає літати з Києва до Одеси. Перший рейс відбудеться 28 травня.

Рейси Київ — Одеса — Київ будемо виконувати щодня, крім 30 травня. З Києва вилітатимемо о 08:00 ранку, а з Одеси — о 09:50 ранку. Тривалість польоту — 1 година.

Квитки вже доступні на офіційному сайті авіакомпанії skyup.aero.

Також з кінця травня розпочинаємо виконувати рейси в Одесу із Харкова, Львова і Запоріжжя. Ціни на квитки стартують від 630 грн* в одну сторону. Більше подробиць в новині.

Втекти до моря на кілька днів без зайвого організаційного клопоту легко з нашими короткими подорожами у форматі CityBreak, вартість яких охоплює не лише переліт, але й готель за спецціною. Придбати таку мандрівку в Одесу можна буде на спеціальній сторінці.

Подорожуйте Україною зі SkyUp і дотримуйтеся чинних норм і правил безпеки для збереження свого здоров’я.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: